Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСА – 2019

ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСА 2019

Щорічно в листопаді проходить найвідоміший промислово-технічний захід «Міжнародний промисловий форум», під час якого презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги у різних галузях промисловості.

19-22 листопада 2019 року в місті Київ в рамках XVIII Міжнародного промислового форуму відбувся XIII Відкритий конкурс професійної майстерності зварювальників України «ЗОЛОТИЙ КУБОК БЕНАРДОСА 2019».

У конкурсі брали  участь 13 дипломованих зварників, що володіють знаннями і досвідом роботи зі зварювання одним або декількома способами  та професійні зварювальники підприємств України (Метінвест, Крюківський вагоно-ремонтний завод) і зарубіжжя. ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» на конкурсі представляв майстер виробничого навчання Шпак Сергій Іванович у номінації «дугове зварювання плавким електродом в активних газах (метод 135/GMAW)».

Учасники конкурсу змагалися в два етапи: теоретичний етап складався з 30 питань, практичний – передбачав зварювання 2 пластин товщиною 10мм зі скосом кромок у нижньому (РА) та вертикальному положеннях (РВ). Зварювання зразків проходило на устаткуванні компанії «САММИТ» Kemppi. Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Шпак С.І. показав себе досвідченим фахівцем і справжнім професіоналом.

Оцінювали роботи конкурсантів незалежні експерти УАКЗ України на чолі з Воробйовим Олександром Миколайовичем.

За результатами оцінювання Шпак С.І. посів 8 місце у своїй номінації. Так тримати!

Такі заходи дозволяють максимально повно презентувати свою продукцію, встановити належний контакт зі споживачем і партнерами, надають найкращі можливості для обміну досвідом серед фахівців і професіоналів.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.11.2019)
Просмотров: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика