Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Золоті ручки майстринь!

Золоті ручки майстринь!

   Традиційною, однак вкрай хвилюючою подією для кожного випускника ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» є підтвердження права називатись кваліфікованим спеціалістом своєї справи. Так, 15-16 лютого 2017 року «іспит» на професійну компетентність складали учні групи ПР-15 з професії «Перукар-модельєр».

   Під час складання державної кваліфікаційної атестації дівчата підтвердили, що володіють усіма необхідними базовими теоретичними знаннями з обраного професійного шляху.

   Та справжньою перевіркою на професійну майстерність, витривалість і практичне знання власної професії став захист дипломних проектів, які, тепер вже дипломовані перукарі, під професійним наглядом викладача Роман Л.В. та майстра в/н Науменко О.С. готували впродовж останніх 6 місяців. Захищаючи власні проекти учні зверталися до витоків професії перукаря, характеризували сучасний стан розвитку професії, однак найбільшої уваги приділяли все ж практичній частині своєї роботи, використовуючи у процесі захисту приладдя та інструменти, які є невід’ємною складовою роботи перукаря. Для демонстрації своїх вмінь та навичок дівчата мали змогу використовувати манекен з довгим волоссям, на якому наглядно показували поетапність власних дій при роботі з клієнтом. Демонструючи професійність та чуйність при роботі зі штучним волоссям манекену, здавалося що вони працюють зі справжнім клієнтом.

   Кожен із членів експертної комісії, до складу якої входили представник перукарського міста Соломко В.Д., директор Центру Болтенко О.І. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Александрова Д.С., гідно оцінили вміння випускниць, адже окрім захисту безпосередньо своєї роботи дівчата також вправно відповідали на всі питання державної атестаційної комісії.

   Завершальною нотою таких хвилюючих подій для випускниць-перукарів стало вручення дипломів кваліфікованого робітника, яке пройшло в урочистій обстановці 17 лютого. Адже сам в той момент, коли отримуєш диплом до рук, усвідомлюєш що ти вже не просто учень Центру, випускник – ти кваліфікований робітник і маєш горде право називатись «Перукарем-модельєром»!

   Ми впевнені, що кожна з наших випускниць отримає гідне місце праці, де матиме змогу не просто працювати, а творчо вдосконалюватись в обраній професії, приносити користь та задоволення своєю роботою кожному клієнту!

   Усі педагоги Центру бажають нашим кваліфікованим перукарям творчої наснаги, професійного розвитку та втілення найсміливіших мрій!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (20.02.2017)
Просмотров: 566 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика