Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

«Золоті роки» кондитерів

«Золоті роки» кондитерів

 

У державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулась поетапна атестація кондитерів, яка є одним з основних видів контролю за якістю підготовки майбутніх робітників. Вона проводиться з метою визначення рівня знань, умінь і навичок учнів, ступеня оволодіння професією, підготовленості їх до самостійної роботи. Це справжня перевірка на професійну майстерність, витривалість і практичне знання власної професії.

Ця подія завжди проходить цікаво, здобувачі освіти старанно готуються до захисту, вкладають у свої вироби душу та майстерність, що набули в Центрі.

Кондитерське мистецтво – безмежний простір для творчої особистості. В процесі виконання завдань, здобувачі освіти виявили компетентний та професійний підхід до своєї справи, естетичне виховання майбутнього кондитера, відповідальність, вміння експериментувати, здатність креативно підходити до будь-яких рішень, уміння розвивати індивідуально-психологічні якості та навички.

Атестація проходила у атмосфері піднесення, доброзичливості, творчої активності і прагнення бути кращім, об`єднавши здобувачів освіти та їх викладачів однією метою – досягти професійної досконалості, дістати високих результатів у професії «Кондитер».

Наші кондитери гідно представили свої вироби, та впоралися з теоретичною та практичною частинами атестації, члени комісії високо оцінили рівень професійної компетенції та підготовленості учнів до майбутньої виробничої діяльності.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (04.11.2019)
Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика