Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Знаменитий випускник

 

Знаменитий випускник

       В гості до педагогів та учнів Краматорського центру професійно-технічної освіти завітав випускник 1963 року Світящук Володимир Іванович, який в ході спілкування вразив усіх присутніх своєю чарівністю, енергією, гострим розумом і компетентної багатогранністю своїх талантів. Біографія Володимира Івановича характерна для мільйонів жителів України. «Дитя війни» - для людей, які пережили лихоліття Другої світової, ці два слова говорять багато про що. Голод і холод, бідність і хвороби, відчай і важка праця з дитячих років. Народився в селі на західній Україні, на Волині, де війна тривала ще до середини п'ятдесятих. А далі школа, служба в армії, навчання в технічному училищі №7 (так свого часу називався Краматорський центр професійно-технічної освіти), диплом з відзнакою і улюблена професія зварника. Одна на все трудове життя. Як висококваліфікований монтажник-висотник будував в Донбасі доменні печі і корпуси будівель прокатних станів, монтував холодильне обладнання промислових баз, зводив потужні котельні, прокладав магістральні лінії трубопроводів теплотрас.

       Але в його житті завжди було присутнє одне захоплення - журналістика. Всі роки роботи на виробництві він був робочим кореспондентом, активно співпрацював з редакціями багатьох міських, обласних і республіканських газет. Чесною, наполегливою працею на виробництві та журналістській ниві він заслужив вдячність і повагу до себе оточуючих. Непомітно для себе дуже захопився історією, давньою давниною багатостраждального українського народу, вивчив (майже на пам'ять) шедевр давньоруської літератури «Слово о полку Ігоревім». Прагнув пізнати хто ми є, де коріння наших предків? Ця його пристрасть до історії вилилася в кропітку дослідницьку роботу з історії нашого рідного краю: від скіфів, Київської Русі, Візантії до наших днів. У вільний від роботи час, у вихідні та під час тарифних відпусток він пішки обійшов різні історичні місця і міста України, в тому числі Краматорська, Слов'янська, Костянтинівки, Ізюма і ін. Досліджував літописні дані та археологічні знахідки десятків музеїв. А на місці завжди все бачиться яскравіше, ширше, ясніше і виразніше, більш правдиво і об'єктивно. І результати його багаторічної творчої дослідницької роботи завершилися виданням сенсаційною для істориків книги «Князь Ігор. Загадки «Слова ...». Цінність цієї книги полягає в новизні підходу до висвітлення так званих «темних місць» «Слова о полку Ігоревім». Книга «Князь Ігор. Загадки «Слова ...» дає відповідь на багато питань нашої історії. Не менш цікаві й інші книги, написані Володимиром Івановичем, «Біблійні пророцтва і Власові передбачення», «Лісовик очима очевидців» та інші.

       При спілкуванні з педагогами Центру і коротко розповівши про свою творчу діяльність, Володимир Іванович подарував ряд своїх книг бібліотеці рідного училища.

Директор Краматорського центру ПТО                        Болтенко О.І.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (03.02.2017)
Просмотров: 760 | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика