Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Змагання зі стрітболу (баскетбол 3х3).

Змагання зі стрітболу (баскетбол 3х3).

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, 19 лютого 2019 року в м. Краматорськ у приміщенні спортивного залу Краматорського вищого професійного металургійного училища відбулися зональні змагання зі стрітболу серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

Змагання проводились з метою зміцнення здоров’я учнів, підвищення їх фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя, розвитку гри в стрітбол серед учнівської молоді, зміцнення дружніх стосунків між учнями.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» прийняв активну участь в змаганнях в складі шести учнів. Перемогу для навчального закладу виборювали учні групи ЕГС-18 – Боровський Вадим, Моргун Микола, Саранчук Олександр, групи ССП-16 – Чепразов Петро, Орлов Даніїл, групи ССП-17 – Лаптев Сергій.

Усі учасники змагань продемонстрували свої спортивні здібності, високий рівень майстерності та жагу до перемоги. В змаганнях з серйозними суперниками наші спортсмени показали себе досить гідно, в наполегливій боротьбі вибороли друге загальнокомандне місце та були нагороджені грамотою.

Вітаємо наших юних хлопців!. Бажаємо подальших перемог в наступних змаганнях. Ми вами пишаємося! Ви кращі!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.02.2019)
Просмотров: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика