Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Змагання з настільного тенісу

Змагання з настільного тенісу

 

Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух – здорове життя. Він об’єднує людей, знайомить їх один з одним, створює якийсь корисний осередок суспільства. Ну і нарешті, просто спорт зміцнює наше здоров’я, наш характер, витривалість і навіть розумові здібності. Розвиваються такі корисні здібності, як спритність, швидкість, координація, реакція, сила, терпіння. Спорт перетворює людей в більш стійких до різноманітних факторів зовнішнього середовища особистостей. Спорт – це в більшості своїй маса позитивних емоцій.

З метою розвитку дитячо-юнацького настільного тенісу, підвищення значимості фізичної культури та спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік, 25 листопада 2018 року у м. Краматорськ у приміщенні спортивного залу Краматорського вищого професійного металургійного училища відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» прийняв активну участь в змаганнях в складі трьох чоловік. Честь навчального закладу відстоювали учні групи ЕГС-18 – Боровський Вадим, Журавльов Євген; групи ПР-17 – Глуховець Ірина.

Усі учасники змагань продемонстрували свої спортивні здібності, високий рівень майстерності та жагу до перемоги. Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі в трьох підгрупах. Наші спортсмени вибороли в кожній підгрупі другі місця, і за результатами змагань зайняли друге загальнокомандне місце. Вони були нагороджені грамотами і кубком.

Вітаємо наших юних спортсменів. Бажаємо подальших перемогв наступних змаганнях. Ми вами пишаємося!!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (30.10.2018)
Просмотров: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика