Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Життя людини – найвища цінність

Життя людини – найвища цінність

 

          Саме під таким гаслом пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Кожен із нас живе в суспільстві,  в якому потрібно  виконувати певні закони та правила. Одне з найбільш важливих – правила дорожнього руху.

     З 13 листопада 2017 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відкрився тиждень безпеки дорожнього руху, який включав в себе наступні заходи:

  • конкурс стіннівок;
  • тематична  лінійка, яка проходила під гаслом: «Безпека на дорозі –безпека життя».

         15 листопада 2017 року був проведений квест, який проходив в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 рр. Квест проходив під гаслом: «На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно».

     У конкурсі приймали участь учні І курсу. Кожна група була поділена на команди, які відстоювали честь своєї групи. Учасникам надано було 4 цікавих та важливих завдання: швидко та скоординовано надати першу допомогу потерпілому; як найшвидше зібрати тематичний пазл; з поданих слів, учасникам потрібно було  зібрати вірш, який описував знак; розгадати кросворд.

         Учасники квесту креативно підійшли до вибору назв, девізу команд і отримали позитивний заряд, досвід участі в подібних іграх і підтвердили, що вони без сумніву знають правила дорожнього руху. Всі команди діяли скоординовано, дружньо.

 

       17 листопада відбулася зустріч з інспектором по зв’язкам з громадськістю УПП м. Краматорську лейтенантом Биковою Наталією Володимирівною, яка відповідала на запитання з питань ПДР та ознайомила учнів зі статистикою у місті. Учні задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

         Тиждень пройшов плідно, цікаво. Сподіваємося, що учні Центру будуть завжди пам’ятати і дотримуватися правил дорожнього руху.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.11.2017)
Просмотров: 541 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика