Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Здоровим бути модно!

Здоровим бути модно!

      Якщо підліток і його батьки хочуть, щоб він досягав успіхів, був здоровим і цілеспрямованим, здоровий спосіб життя для нього не просто важливий, а життєво необхідний.

    Формування здорового способу життя молоді нерозривно пов'язане з наявністю у них повноцінного відпочинку. Серед завдань, які юнаки та дівчата вирішують в цей період, є пов'язані з навчанням, оволодінням майбутньою професією, а також вагомим є питання формування здорового дорослого організму.

   Так, з метою профілактики вживання психотропних речовин серед підлітків в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» з 28.11.2016 р. по 02.12.2016 р. проходив тиждень здорового способу життя, спрямований на попередження тютюнопаління, наркоманії та вживання алкогольних напоїв серед учнівської молоді та на формування здорової поведінки у суспільстві.

     Цей тиждень проходив під гаслом:  «Я обираю здоров'я, я обираю життя!»

    Цілу низку заходів було розпочато з тематичної виставки літератури та періодичних видань у бібліотеці Центру. Виставка карикатур «Ганебні звички - це не моє» змусила і задуматися, і посміхнутися учнів та педагогічних працівників.

    «Фізкульт-хвилинка» - розминка під музику - задавала позитивний ритм та надихала молодь.

 

    Протягом усього тижня майстри виробничого навчання та класні керівники усіх навчальних груп проводили тематичні уроки,  виховні години, направлені на запобігання поширенню ганебних звичок серед молоді.

   На тематичній лінійці, присвяченій веденню здорового способу життя, яку проводила викладач фізичної культури Зінченко А.С., хлопцям та дівчатам було донесено, як важливо дотримуватись режиму дня.

    Наймасштабніший захід, присвячений проблемам ВІЛ/СНІДу, проводився у актовій залі 30 листопада 2016 року, та зібрав учнів усіх груп.

    Фельдшер Центру, Суховерхова Л.В., виступила з тематичною лекцією, щодо наслідків вживання алкоголю, наркотичних речовин та тютюну. Представник Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Молодченко Аліса Олександрівна звернула увагу учнів Центру на проблеми ВІЛ-інфікованих людей, показавши їм добірку фоторобот із життя людей з цим страшним захворюванням.

   У період з 31 жовтня до 3 листопада 2016 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проводились тренінгові заняття за Програмою «Будуємо майбутнє разом».  Команда із 4-х соціальних працівників ВГЦ "Волонтер"  протягом чотирьох днів займалась з активною молоддю нашого Центру, в останній день занять учасники розробили свій власний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - "Відеоманія" на тему толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, який вони й презентували усім присутнім в залі.

    У відеоролику учні підібрали корисну інформацію про те, що являє собою СНІД, які шляхи зараження, та як вберегти себе та близьких від цієї хвороби.

    Наприкінці свого виступу група учнів-лідерів нашого Центру закликала усіх присутніх у залі піднятися та взятися за руки – на знак толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих людей.

   Як продовження цієї важливої та доречної сьогодні проблеми, 1 грудня учні, майстри та викладачі Центру підготували виставку творчих робіт, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

    Завершальним акордом цього насиченого тижня став флешмоб, на якому протягом дня діти носили беджі із написом «Я обираю здоров’я, я обираю життя».

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (07.12.2016)
Просмотров: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика