Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Збережімо енергоресурси – збережімо клімат

Збережімо енергоресурси – збережімо клімат

З 10 по 13 жовтня 2016 року в Краматорському центрі професійно-технічної освіти» пройшов тиждень енергозбереження під назвою «Збережімо енергоресурси – збережімо клімат».

Учні Центру та педагоги прийняли активну у всіх запланованих заходах.

В понеділок 10 жовтня в холі Центру проходив конкурс плакатів, присвячений енергозбереженню, під назвою «Абетка енергозбереження», в якому приймали участь учні всіх навчальних груп.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: група ПР-16

2 місце: група СШП-16

3 місце: група ПК-15

     У вівторок 11 жовтня відбулася тематична лінійка під назвою «Енергозбереження у побуті», яку провів заступник директора з НВхР Труш В.Ф.

 Бібліотекар Центру Гончарова І.В. 12 жовтня провела у гуртожитку тематичну бесіду з учнями на тему «Історія енергозберігаючої лампи». Інформація була дуже цікавою і учні активно брали участь в обговоренні цієї теми, ставлячи питання та висловлюючи свої власні думки.

Заслужений вчитель України, викладач вищої категорії, викладач-методист Онищенко С.Я. 13 жовтня виступив з лекцією «Практичні методи визначення енергозбереження», та показав, як за допомогою новітніх приладів вимірювати температуру, вологість, споживання електричної енергії та контролювати споживання енергоресурсів. Учні Центру захоплено  вислухали лекцію, роздивилися спеціальні вимірювальні прилади та й самі мали змогу провести експериментальні вимірювання, а наприкінці обговорити цікаві моменти.

     13 жовтня у холі Краматорського центру професійно-технічної освіти відбулася виставка моделей учнів, присвячена енергозбереженню, безпосередню активну участь в якій приймали учні всіх навчальних груп.

Підвівши підсумки тижня, заступник директора з НВхР Труш В.Ф. висловив величезну подяку всім учням, класним керівникам та майстрам в/н Центру. 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (15.10.2016)
Просмотров: 692 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика