Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Застосування теорії на практиці

Застосування теорії на практиці

   В ДПТНЗ "Краматорський центр професійно-технічної освіти" перед учнями постійно постає завдання застосування своїх теоретичних знань на практиці, будь то виробниче навчання або виробнича практика.

    Так, на одному з уроків виробничого навчання, учні групи ОПО-15 провели планове технічне обслуговування обладнання комп'ютерної аудиторії.

   Більшість середньостатистичних користувачів ПК часто задаються питанням: "Навіщо чистити комп'ютер, та ще й так часто? Він же і так добре працює.", і вони категорично помиляються.

    Умовно системний блок складається з металевого корпусу і певного кількості електронних комплектуючих (блок живлення, материнська плата, процесор, відеокарта і т.д.) Ці самі комплектуючі в процесі роботи має властивість грітися.

   Причому деякі частини (наприклад, процесор, відеокарта, чіпсет) виділяють величезну кількість теплової енергії, яку потрібно кудись дівати, щоб комплект не перегрівалися і не виходили з ладу, а просто кажучи - охолоджувати. А тепер уявіть, як може охолоджуватися шестидесятиватна грілка у вигляді процесора, якщо на ній лежить товстий килимок пилу? Ось для цього і необхідно чистити комп'ютер 2 рази в рік, але не рідше 1 разу на рік.

   Під керівництвом досвідчених майстрів, учні не тільки виконали стандартне очищення комплектуючих від пилу,

 але і виконали більш складніші операції, такі як заміна термопасти на радіаторах процесорів та заміна масла на кулерах загальної системи охолодження.

     Педагогічний склад кафедри "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" був вкрай задоволений швидкістю і якістю виконання поставлених завдань. Учні проявили себе з найкращий боку, як досвідчені та відповідальні фахівці.

 Бажаємо нашим учням подальшого розвитку

та успіхів в опануванні обраної ними професії

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (12.05.2017)
Просмотров: 580 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика