Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду Заслуженого вчителя України

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду Заслуженого вчителя України

 

23 жовтня 2019 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулося чергове засідання обласної школи передового педагогічного досвіду викладача-методиста спецдисциплін ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО», Заслуженого вчителя України, Онищенко Сергія Яковича «Сучасні підходи при підготовці кваліфікованих робітників зварювального профілю» за темою «Формування та розвиток професійних компетенцій на уроках спецдисциплін зварювального виробництва».

Відкрила засідання профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлана Миколаївна.

У ході Школи Онищенко Сергій Якович розповів про різні методи використання ІКТ на уроках спецдисциплін з використанням комп’ютерів, інтерактивної дошки, сканера та принтера з демонстрацією розроблених ним електронних посібників, презентацій, тестових завдань, різних типів і методів проведення занять та позакласних заходів зі здобувачами освіти.

Фрагмент відкритого уроку на тему «Напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів плавким електродом» з використанням ІКТ був високо оцінений колегами.

По закінченню школи передового педагогічного досвіду викладач-методист Онищенко С.Я. за допомогою відеоролика розповів про можливості використання зварювального тренажеру ДТС-2 під час проведення занять теоретичного та виробничого навчання здобувачів освіти, а майстер виробничого навчання Шпак Сергій Іванович провів з присутніми викладачами навчальних закладів майстер-клас використання зварювального тренажера.

Під час обговорення заходу усі присутні викладачі навчальних закладів висловлювали подяку організаторам та виконавцям за якісно проведений захід.

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (25.10.2019)
Просмотров: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика