Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Захист Вітчизни - обов’язок громадянина України

Захист Вітчизни - обов’язок громадянина України

 

Відповідно до навчальної програми з захисту Вітчизни (рівень стандарту) для 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року, навчальний предмет «Захист Вітчизни» вивчається на підставі діючого законодавства та входить до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня, затверджених наказом МОН України.

Конституція України визначає захист Вітчизни обов’язком громадян України, найважливішою функцією держави. Безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

З метою формування в учнів умінь застосовувати знання у реальних життєвих умовах, під час розв'язання практичних завдань та здатності визначати і обґрунтовувати власну життєву позицію 6 березня 2019 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» викладачем Смирновим Олександром Михайловичем, в рамках методичного диспуту «Педагогічна творчість викладача предмета «Захист Вітчизни» в контексті його інноваційної педагогічної діяльності» для викладачів Краматорського методичного об’єднання, був проведений відкритий урок на тему: «Спеціальні засоби індивідуального захисту шкіри. Призначення, склад, правила користування».

Урок, як основна організаційна форма предмета «Захист Вітчизни», почався з шикування, привітання, виконання гімну України, перевірки готовності навчальної групи до уроку і тренування за тематикою уроку.

На занятті стосунки між учнями та викладачем, а також учнів між собою, підтримувалися на зразок взаємовідносин між військовослужбовцями Збройних сил України. У основній частини заняття учні групи вивчили спеціальні засоби індивідуального захисту шкіри та тренувалися у надяганні ЗЗК. Урок мав практичну спрямованість та сприяв психологічній підготовці учнівської молоді до захисту Вітчизни.

Армія потребує підготовленого резерву, і саме сучасна школа може забезпечити виконання цього завдання, адже на заняттях з навчального предмета «Захист Вітчизни» допризовна молодь формує почуття патріотичної свідомості та національної гідності, отримує початкову військову підготовку.

Тож побажаємо Олександру Михайловичу подальших успіхів у його багаторічній праці з учнівською молоддю, прищеплення патріотичних почуттів та національної гідності, нових ідей у проведенні уроків «Захист Вітчизни».

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (14.03.2019)
Просмотров: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика