Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

За добро не говорять, добро – роблять!

За добро не говорять, добро – роблять!

 

Скільки існує ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», стільки ж триває міцна дружба та плідна співпраця нашого навчального закладу з гігантом машинобудівної промисловості, підприємством-замовником кадрів – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Тішить те, що з року в рік ці взаємини стають тіснішими та якіснішими.

Чуйний колектив заводу надає неоціненну підтримку у навчанні майбутніх кваліфікованих робітників, оздоблюючи наші майстерні та навчальні кабінети за останніми вимогами сучасності.

Наприкінці грудня 2018 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був урочисто відкритий Навчально-практичний центр з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник. Електрогазозварник». Завдяки ж патронату ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» навчальний процес у цьому центрі став не лише якісним, а й максимально затишним. Для комфортного навчання здобувачів освіти, можливості надання якісних послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників та перепідготовки незайнятого населення впродовж 2019 року завод вклав у капітальний ремонт даху та поточний ремонт стін і підлоги центру понад 1 млн. гривень.

Окрім того, за підтримки адміністрації заводу був обладнаний кабінет зі спецпредметів професії «Верстатник широкого профілю», для оснащення якого було безоплатно передано 17 одиниць оргтехніки.  Також для якісного інформаційного забезпечення навчального процесу завод подарував 4 інтерактивні дошки. На загальні потреби навчального закладу в дар було віддано 100 офісних стільців, оновлені навчальні стенди з професій машинобудівного профілю.

Неможливо описати словами нашу подяку за ту підтримку, яку надає ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» нашому навчальному закладу. Ми безмежно вдячні за надану допомогу і не втомлюємося віддячувати їм тим, що готуємо для потреб заводу цілеспрямовану, повну сил та енергії, молодь, яка щоденно прагне нових звершень.

Однак підтримка підприємства-замовника кадрів на цьому не закінчується. Адміністрація заводу щорічно підтримує незахищені верстви населення, зокрема підлітків, які волею долі залишилися без батьківської турботи та родинного затишку – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Така гарна традиція, як передноворічні вітання від колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод»,– дають хлопцям та дівчатам відчуття того, що є ті, для кого доля цих підлітків має значення. 

Цей рік не став винятком. Напередодні дня святого Миколая,  18 грудня 2019 року привітати здобувачів освіти з наступаючими святами завітали заступник начальника відділу кадрів та режиму ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Надєйкін Олександр Володимирович та провідний інженер Бєдіна Ірина Петрівна.

Під час святкової зустрічі здобувачів освіти з представниками заводу відбулася тепла, невимушена бесіда. Підліткам вкотре дали відчути, що їх майбутнє залежить від них самих, однак вони завжди мають підтримку як у особі педагогів навчального закладу, так і працівників заводу.

Кожен присутній затвердився в тому, що зробив правильний вибір, обравши робочу професію. Зараз вони чітко розуміють, що захищені та потрібні своєму місту, області, державі. Адже після закінчення навчання ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» радо відкриє для кожного з них свої двері та прийме до великої, дружньої родини машинобудівників.

Від імені усього колективу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» щиро дякуємо трудовому колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» не лише за підтримку навчально-виробничого процесу, а й за турботу про теперішнє та майбутнє нашої країни – нашу молодь! Сподіваємось, що наша подальша співпраця буде такою ж плідною та принесе користь нашому місту та державі.

Вітаємо усіх з наступаючим днем Святого Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим!

Обов’язково вірте у дива – і ви не помітите, як ці дива стануть Вашою реальністю!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (18.12.2019)
Просмотров: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика