Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

З професією у майбутнє!

З професією у майбутнє!

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вже багато років готує висококваліфіковані кадри для промисловості України. Основним із видів контролю за якістю підготовки майбутніх робітників є Державна кваліфікаційна атестація. Вона проводиться з метою визначення рівня знань, умінь і навичок учнів, ступеня оволодіння професією, підготовленості їх до самостійної роботи. Це справжня перевірка на професійну майстерність, витривалість і практичне знання власної професії.

Першими в цьому році «іспит» на професійну компетентність складали учні за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Кваліфікаційна комісія складалась з представників підприємств-замовників кадрів, адміністрації, викладачів, майстрів Центру. Майбутні випускники показали свої знання, уміння, навички, креативність, ерудованість і отримали статус кваліфікаційного працівника за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» ІІ категорії.

Привітати учнів машинобудівних професій «Верстатник широкого профілю», «Слюсар із складання металоконструкцій, електрогазозварник» та «Електрогазозварник» із закінченням навчання прийшли представники підприємства-замовника кадрів – заступник генерального директора з персоналу і режиму ПрАТ НКМЗ Брижниченко Володимир Євгенович, начальник відділу кадрів і режиму Володимир Васильович Цельник та заступник головного зварника Мерзляков Андрій Євгенович.

Дипломні роботи учнів з професій «Слюсар зі складання металоконструкцій, електрогазозварник» та «Електрогазозварник» складалися з графічної частини, пояснювальної записки і, традиційно, з технічної частини.

В якості технічної частини в цьому році учні виготовляли різні складально-зварювальні пристосування, діючі моделі різноманітних урн для сміття, підставки під квіти, макети секцій ґратчастих парканів, зменшені моделі лавок, пристосування для згинання прокату, пристосування для розвальцьовування труб тощо.

Розробку конструкцій своїх моделей учні виконували під час проведення занять предметного гуртка «Зварник», під керівництвом викладача-методиста спеціальних дисциплін «Заслуженого вчителя України» Онищенка Сергія Яковича, а виготовлення конструкцій здійснювали під час виробничого навчання під керівництвом майстрів виробничого навчання Шпака Сергія Івановича та Носача Анатолія Миколайовича.

При цьому учні застосували свої отримані знання, а також проявляли елементи раціоналізаторства і винахідництва.

Виготовлені діючи моделі в подальшому будуть застосовуватися в якості наочних посібників при теоретичному і виробничому навчанні, а також для зміцнення матеріально-технічної бази Центру.

Після завершення виробничої практики на базовому підприємстві ПрАТ НКМЗ успішно захистили свої  дипломні роботи і  учні, що навчалися за професією «Верстатник широкого профілю».

Члени державних кваліфікаційних комісій відзначили високий рівень виконання дипломних робіт та фахової підготовки випускників. Роботодавці побажали випускникам успіхів у майбутньому дорослому житті, подальшого професійного росту, порадили не зупинятися на досягнутому, і в самий найближчий час стати працівниками Новокраматорського машинобудівного заводу.

Вітаємо вас, наші дорогі випускники! Щасливої Вам дороги у доросле життя! Успіхів вам та трудової наснаги!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.07.2019)
Просмотров: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика