Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Взірцева десятка, і ми серед них!

Взірцева десятка, і ми серед них!

         Ні для кого не секрет, що ХХІ століття – це століття інформаційних технологій, де практично у кожної установи є свої офіційні сторінки, на яких можна почерпнути вдосталь корисної інформації. Переконатися у тому, наскільки інформативними є офіційні сторінки професійно-технічних навчальних закладів Донецької області, вирішили методисти Навчально-методичного центру ПТО.

         З метою поширення інформаційних технологій, забезпечення зручними інструментами взаємодії всіх учасників освітнього процесу, впродовж червня-серпня 2017 року був проведений моніторинг стану функціонування офіційних веб-сайтів ПТНЗ області. За підсумками огляду було встановлено, що серед 42 професійно-технічних навчальних закладів, офіційна сторінка ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» посіла гідне місце у ТОП-10 кращих веб-сайтів ПТНЗ!

         За підсумками проведеного моніторингу колективу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» від Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області була вручена Подяка «За створення сучасного сайту навчального закладу з інформативним контентом, оригінальним дизайном та якісним анонсуванням подій на підставі проведеного обласного моніторингу стану функціонування веб-сайтів ПТНЗ Донецької області».

      Фахівцями НМЦ ПТО у Донецькій області було відзначено, що наш сайт не тільки надає відвідувачам весь необхідний контент інформації, а й є певним прикладом того, як необхідно підтримувати з відвідувачами зворотній зв'язок. За це колектив навчального Центру дякує усім відвідувачам нашого сайту, які залишають свої коментарі у нашій «Книзі відгуків». Ми сподіваємось, що ви й надалі будете такими ж активними та відкритими до спілкування з нами. Адже спілкування – це запорука успіху в налагодженні конструктивних та продуктивних взаємовідносин.

Адміністрація навчального Центру щиро дякує усім працівникам, завдяки яким наш веб-сайт функціонує на високому інформативному рівні!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.09.2017)
Просмотров: 418 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика