Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу у Краматорському центрі професійно-технічної освіти

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу у Краматорському центрі професійно-технічної освіти

 

Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Статистика свідчить, що 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою.

Багато хто не надає булінгу великого значення, але це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». В Законі йдеться, що булінг може вчинятися не лише учнями стосовно інших учнів, а також учнями стосовно учителя або вчителем щодо учня. Серед його ознак: повторюваність; наявність сторін «агресор-потерпілий-свідок» у діянні; наслідки для постраждалого у вигляді фізичної або психологічної шкоди.

З 16 по 20 вересня Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно-технічної освіти» долучився до проведення «Всеукраїнського тижня з протидії булінгу». Проблема булінгу висвітлювалась на ранковій лінійці, де здобувачі освіти заслухали правову інформацію, подивились відеоролик «Викресли булінг», ознайомились зі службами допомоги. У бібліотеці Центру проводилась тематична виставка «Стоп булінг». Також в кожній навчальній групі були проведені виховні години, де в ігровій формі діти змогли розібрати ситуативні кейси і обговорити їх.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (25.09.2019)
Просмотров: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика