Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

«Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному».

«Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному».

 

З 31.05.2021 по 04.06.2021 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»  були проведені заходи щодо проведення дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, основним завданням яких стало практичне відпрацювання учнями та працівниками алгоритму дій, яких необхідно дотримуватись в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.        

02.06.2021 р. викладач Смирнов О.М. провів об'єктове тренування з цивільного захисту. Учасники навчально-виховного процесу евакуювались відповідно до плану евакуації. Учням була донесена інформація щодо правил безпечної поведінки при загрозі терористичного акту, при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час раптового артилерійського обстрілу, а також порядок укриття у найпростіших сховищах.

Протягом тижня були проведені наступні заходи:

  • Створені об’єктові формування ЦЗ відповідно до законодавчих актів та Кодексу цивільного захисту (додаток 1).
  • 01.06.2021 р. інженер з ОП Волощенко В.П. ознайомила колектив з інформацією щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.
  • Була перевірена система оповіщення в навчальному закладі. Об’єктова система оповіщення в робочому стані, порядок доведення інформації – відпрацьований.
  • У всіх навчальних групах були проведені виховні години за темами:, «Протипожежна безпека», «Правила пожежної безпеки на території навчального закладу», «Вогненебезпечні, вибухові пристрої».
  • Оформлені куточки Цивільного захисту.
  • В бібліотеці пройшла виставка під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» Усі учні  переконалися в тому, що отримані знання є необхідними в нашому житті.
  • У Центрі відновлені куточки з пожежної безпеки, охорони праці та цивільного захисту. Плани евакуації розташовані на кожному поверсі навчального закладу та гуртожитку.

Одне із провідних завдань навчального закладу – навчити учнів відповідати за власне і чуже життя та здоров’я, впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях і приходити на допомогу іншим.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (08.06.2021)
Просмотров: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика