Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Вітаємо з Днем Конституції України!

  Вітаємо з Днем Конституції України!

 

     У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

     День прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

     З метою гідного відзначення 21 річниці Конституції України у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» протягом червня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для учнів з питань  формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Майстрами та класними керівниками були проведені усні журнали та години спілкування з тем «Сторінками Конституції України», «Конституція - основний закон держави», учні переглянули відеофільм «З історії Конституції України».

    В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка-перегляд «Конституція – основа демократії та прав людини», де учням була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.

    Виставка, яку підготувала бібліотекар Центру Гончарова І.В., дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму.

  Безумовно, такі заходи формують у сучасній молоді стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.07.2017)
Просмотров: 506 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика