Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Вітаємо переможця Олімпіади з математики!!!

Вітаємо переможця Олімпіади з математики!!!

 

5 листопада на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулась Олімпіада з математики для здобувачів освіти першого курсу ЗП(ПТ)О Донецької області, метою якої було виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей, підвищення рівня математичної компетенції та підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.  

Присутніх привітали в.о. директора Краматорського центру ПТО Сорочинський Артем Вікторович та директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Едуард Вячеславович. Із загальними положеннями, порядком проведення Олімпіади присутніх ознайомила методист навчально-методичного центру Пустовгарова Ольга Володимирівна.

В Олімпіаді взяли участь 36 учасників з різних регіонів Донецької області (Краматорсько-Слов’янський, Бахмутський, Покровський  та Маріупольський регіони). Честь нашого навчального закладу відстоював  здобувач  освіти  групи  ПК-19 Зозенко Олексій Олександрович, який набрав 42 бали і посів почесне ІІ місце. Олексій був нагороджений грамотою НМЦ ПТО в Донецькій області та грошовою винагородою Краматорського центру ПТО. Це вже друга перемога нашого навчального закладу в обласній Олімпіаді з математики поспіль! Ми пишаємося нашим переможцем!!!

Викладачу математики Котенко Тетяні Миколаївні за високий рівень підготовки учасника Олімпіади оголошена подяка НМЦ ПТО.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.11.2019)
Просмотров: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика