Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1129

Главная » Статьи » Новини та події

Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

Згідно з Наказом НМЦ ПТО у Донецькій області з метою духовного й патріотичного виховання учнівської молоді, збереження та розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді й творчої праці педагогічних працівників був проведений обласний конкурс творчих робіт під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з теми: «Духовні святині Батьківщини» за номінаціями: «Література», «Історія України». Цей конкурс присвячений пам’яті Тараса Шевченка – людини, творчість якої є визначною для нашої нації та знаною на весь світ.

На конкурс було представлено 60 робіт від 36 конкурсантів  із 30 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області в номінації «Література» та 12 конкурсних робіт із 12-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області – у номінації «Історія України».  Серед них були і 3 роботи  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Представили свою творчість на конкурсі здобувачі освіти і викладачі. У номінації «Література» були подані  різноманітні прозові й віршовані твори (есе, роздум, оповідка, інтерв’ю, діалог, віртуальні екскурсії, патріотична, громадянська, пейзажна та інтимна лірика). Для більшості конкурсних робіт у номінації «Історія України і державотворення» характерні дослідницький характер, глибокий аналіз історичних фактів, використання значної кількості інформаційних джерел.

На думку членів журі Конкурсу, усі роботи поєднані глибоким патріотичним змістом, любов’ю до рідного слова, рідного краю. Учасники виявили повагу до історичних постатей, до минулого й сучасного України в цілому і Донеччини зокрема, свідому громадянську позицію, висловили надію на щасливе майбутнє Батьківщини.

Члени журі, серед яких були і викладачі Центру Роман Л.В., Жамбровська А.В.,  Отоса І.О.,  з високою відповідальністю поставились до оцінювання конкурсних матеріалів. Перевірка творчих робіт відбувалася в дистанційному режимі й таким чином, що кожну роботу переглядали 3-4 члени журі. Свої оцінки і особисті думки щодо якості виконання робіт журі записували в індивідуальних оціночних листах. За найбільшою кількістю балів оргкомітет обласного етапу визначив переможців. Призові місця посіли і творчі роботи учнів та педагогів ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО»:

  • серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О  у номінації «Література» І місце посіла Роман Любов Володимирівна (прозовий твір),
  • серед здобувачів освіти у номінації «Історія України» ІІІ місце посіла Кароткова Маргарита (творча робота «Театр – любов моя!»),
  • дипломом з відзнакою «За високий рівень підготовки переможця обласного конкурсу творчих робіт, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» нагороджена педагог-куратор, що підготувала переможця Конкурсу у номінації «Історія України» Отоса Ірина Олександрівна.

Вітаємо переможців і бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (14.04.2020)
Просмотров: 401 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика