Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

 

    ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» прийняли участь в обласному конкурсі творчих робіт серед учнів  ПТО Донецької області з професії «Оператор комп’ютерного набору»  та предмета «Інформатика» за темою «Презентація професії».

       В конкурсі приймав участь Котеля Єгор Андрійович, учень ІІІ курсу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», який навчається за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», керівник  - майстер виробничого навчання Божко Артем Олександрович. Згідно з наказом  № 52 від 21 травня 2018р навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Єгор зайняв почесне перше місце! Конкурс був дуже непростий з рядом умов і вимог, більше двох місяців розроблялася презентація.

        На розгляд обласного журі було надано 27 конкурсних презентацій з 25-ти закладів професійної освіти Донецької області. Не всі роботи відповідали затвердженим вимогам до конкурсних матеріалів.

     Котеля Єгор зміг на високому рівні підготувати  презентацію по професії, під керівництвом майстра виробничого навчання Божко Артема Олександровича. Журі оцінювало презентацію за багатьма критеріями: оригінальне оформлення, використання навігації, повне розкриття суті обраної професії,  раціональне використання простору слайдів, гіперпосилання на іноземні ресурси, присутність медіа файлів, анімаційних ефектів. Були виконані всі вимоги створення та оформлення презентації.

     Учні нашого Центру, як показує досвід, завжди відповідально ставляться до виконуваної роботи, майстри та викладачі на уроках прищеплюють підліткам почуття обов'язку і відповідальності за свої творчі роботи. Багато учнів захотіли створювати презентації, виконали дану роботу, вклали душу в розробку презентацій, але до кінцевої мети прийшов тільки Котеля Єгор, виконавши всі  умови і вимоги конкурсу.

Ще раз  вітаємо  талановитого переможця!!!! Бажаємо нових перемог! Хай щастить в нашій нелегкій справі!!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (31.05.2018)
Просмотров: 299 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика