Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Використання електронних засобів навчання у навчальний процес

Використання електронних засобів навчання у навчальний процес, як чинник підвищення якості досягнень учнів

   15 листопада 2017 року ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив семінар-практикум викладачів та майстрів виробничого навчання зварювального виробництва з теми «Використання електронних засобів навчання в навчальному процесі, як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів».

         Семінар відкрила методист НМЦ Донецької області Ревякіна Світлана Миколаївна.

         Під час семінару, методист Краматорського центру ПТО Мірошниченко Лариса Анатоліївна представила творчий викладача спеціальних дисциплін, «Заслуженого  вчителя України» Онищенко Сергія Яковича.

         У своїй доповіді на тему: «Інноваційний урок у професійному навчальному закладі» Сергій Якович поділився досвідом роботи, в ході якого продемонстрував, як на уроках «Зварного виробництва» використовує методику новаторів педагогічної діяльності Шаталова В.Ф., Васильєва В.І., Гуменюка І.В., а також свою інноваційну методику педагогічної діяльності.

         Після заслуховування доповіді, Сергій Якович провів відкритий урок у групі ЕГС-17 «Електрогазозварник» з предмету «Устаткування і технологія зварювального виробництва» на тему: «Зварювальні горілки та їх класифікація». Під час уроку викладач продемонстрував, як можливо активізувати діяльність учнів з застосуванням комп’ютерної техніки. Учні активно приймали участь  у викладанні нового матеріалу, використовуючи раніше отримані знання, шляхом усних відповідей, практичним показом прийомів перевірки інжекції зварювальної горілки, запалювання і гасіння горілки, роботи редукторів на наочних посібниках.

   Контроль рівня отриманих знань, викладач проводив методом усного фронтального опитування, а також тестуванням, за допомогою персональних комп’ютерів та письмових відповідей учнів.

    Під час обговорення проведеного відкритого уроку, всі учасники семінару відмітили високу майстерність викладача, високий рівень володіння навчальним матеріалом, педагогічний такт у спілкуванні з учнями, а також активність учнів на уроці, відсутність у них страху помилитися у відповідях, знання у володінні навчальним матеріалом пройдених тем, уміння аналізувати відповіді товаришів та виправляти допущені помилки.

    Урок пройшов жваво, цікаво, прослідковувалась постійна взаємодія учнів з викладачем.

      Бажаємо Вам, Сергій Якович, нових педагогічних ідей і перемог у досягненні загальної мети по вихованню та навчанню молодих енергійних учнів, а в майбутньому – професіоналів!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.11.2017)
Просмотров: 557 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика