Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Відповідальна особистість – міцна держава!

Відповідальна особистість – міцна держава!

«Цінність держави визначається цінністю її громадян»

Дж. –С. Міль

 

       Кожен підліток не тільки особистість, але й громадянин. Як же виховати в учнівській молоді України почуття справжнього патріотизму, гордості за свою Батьківщину, національну гідність? Не на словах, а в душі! Завдання важливе і потребує негайного вирішення.

      Людина, яка дотримується норм моралі, оволоділа правовими знаннями і вміннями, позитивна щодо закону, не стане робити того, що закон забороняє. У неї формується звичка діяти у відповідності з законом.

     З метою правової обізнаності учнів в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» були проведені заходи в рамках історико-правового тижня.

Відзначення міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

  • Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня. Цю пам'ятну дату встановлено за рішенням Організації Об'єднаних Націй 11 квітня тому, що саме в цей день у 1945 році в'язні концтабору Бухенвальд ("Буковий ліс"), довідавшись про наближення американських військ, підняли збройне повстання. У 1945 році вийшли на волю 530 тисяч чоловік. Близько 250 тисяч із них були колишні радянські громадяни. Загальне число загиблих у німецьких таборах перевищувало 6 мільйонів, багато з інтернованих до смерті піддавалися медичним експериментам.

     Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

  • Виставка «Неймовірні закони країн світу»

      Список самих незвичайних законів, що діють в різних частинах світу, складався вже неодноразово самими різними виданнями нашої планети. За свою довгу історію подібними статтями радували своїх читачів такі авторитетні газети як «Daily Mail», «New York Times», французька «Le Figaro» і деякі інші. В рамках предметного тижня учні навчального закладу також отримали можливість ознайомитися з неймовірними законами різних країн.

  • Інтелектуально-розважальна гра «Хто кращий?» серед учнів 1 курсу. В ході гри підлітки відповідали на питання, вирішували рівняння, складали слова, відгадували кросворди, малювали на швидкість Тризуб. Панувала доброзичлива та дружня атмосфера. Метою гри було: сформувати у підлітків компетентність, обізнаність у сфері правознавства; знайомити з державним законодавством про права громадян України; вчити кваліфікувати та визначати дисциплінарні, адміністративні та кримінальні порушення; оцінювати бачення своєї поведінки; виховувати повагу до людей, особисту гідність; коригувати мислення, самоаналіз.

 

       4 квітня в межах підтримки загальнонаціонального права просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю права!» в читальному залі центральної міської бібліотеки проведено захід «Уроки права – уроки життя», у якому взяли участь учні групи ОПО-16 Краматорського центру професійно-технічної освіти.

     З мультимедійною презентації та коментарів бібліотекаря учні дізнались про історію виникнення прав людини, познайомились зі змістом основних міжнародних документів, покликаних їх захищати (Декларація прав людини, Конвенція про права дитини).

      Гість заходу, заступник директора міського центру безоплатної вторинної правової допомоги, старший адвокат Рябуха А.В., розповів слухачам про роботу центру, мету й завдання проекту «Я маю право!», про можливість неповнолітніх громадян скористатися безоплатною правовою допомогою.

      Відповідаючи на численні питання, Андрій Володимирович, надав конкретні поради щодо окремих ситуацій, в які інколи потрапляють неповнолітні через незнання своїх прав та обов’язків і невміння їх захищати.

      Кульмінацією тижня була блискуча гра нашої команди у Брейн-рингу серед учнівської та студентської молоді «Історія мого міста, присвячений 150-річчю м.Краматорськ», де учні Центру достроково потрапили у фінал.

Вітаємо учасників команди з перемогою та бажаємо успіху у фіналі!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.04.2018)
Просмотров: 480 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика