Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Відновні практики в Краматорському центрі професійно-технічної освіти

Відновні практики в Краматорському центрі професійно-технічної освіти

Жити в наш складний час, означає вміти вирішувати будь-які конфліктні ситуації мирним  шляхом. Спостерігаючи за підлітками, помічаєш, як багато учнів, агресивно налаштованих по відношенню до своїх однолітків.

Для вирішення конфліктних ситуацій, суперечок, попередження підліткової жорстокості викладачі ДПТНЗ «Краматорського центру професійно-технічної освіти» разом з учнями взяли участь у проекті «Базові навички медіатора служби порозуміння закладу освіти». Цей проект дозволив сформувати у підлітків навички співпраці, будувати ефективну систему вирішення конфліктних ситуацій, допоміг конфліктуючим сторонам налагодити відносини. Медіація дає змогу під різним кутом розглянути предмет спору, використати конфлікт як «інструмент навчання» і основу для покращення взаємовідносин між сторонами.

Тренінг з навчання молоді мирному вирішенню конфліктів проходив в період з 17.09 по 20.09. в Краматорському центрі професійно-технічної освіти. В результаті 10 учнів нашого Центру набули не тільки знання, вміння і навички в подоланні конфліктів та проведенні медіації серед однолітків, а й в їх запобіганні.

Наприкінці тренінгу медіатори-координатори Отоса І.О. та Бражник Н.Л. провели з учасниками тренінгу ефективний метод групової взаємодії «Коло» за темами «Мої цінності», «Youth Talks (Молодь говорить): протидія насильства в навчальному закладі». Такий вид групової діяльності, мав на меті сформувати у учасників спільні уявлення про цінності, сприяв розкриттю та встановленню атмосфери довіри. Кожен учасник Кола був почутий та міг вислухати думку іншого учасника.

Робота під час тренінгу пройшла в атмосфері щирості та відвертості. Кожен учасник отримав нову інформацію, приємні враження, гарний настрій та сертифікат «Базові навички медіатора служби порозуміння закладу освіти». 

Наступний крок - створення в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» служби порозуміння – команду учнів-медіаторів, які будуть допомагати своїм одноліткам, розв’язуючи конфлікти мирним шляхом. Команда має на меті: формування безпечної атмосфери в нашому навчальному закладі.

Не кожен учень стане кандидатом наук, але кожному потрібні соціальні, комунікативні навички, уміння спілкуватися не агресивно, вирішувати конфлікти. Де б ми не жили в майбутньому, ким би не працювали – такі вміння дуже знадобляться.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (25.09.2018)
Просмотров: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика