Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Від перших кроків до вершин професіоналізму

Від перших кроків до вершин професіоналізму

 

   З метою творчого самовдосконалення учнів, підвищення якості знань, інтересу до обраної професії, розвитку почуття відповідальності та згідно з планом роботи Центру з 3 по 10 листопада 2017 року в нашому навчальному закладі проводився тиждень професійної майстерності перукарів під назвою «Від перших кроків до вершин професіоналізму».

    Справжнім уроком майстерності для учнів став семінар «Мистецтво кольору», «Мистецтво блонду»  з використанням продукції Acme-Professional. Це професійна лінія по догляду за волоссям, розроблена «Інститутом здорового волосся Acme-Color» спеціально для використання в перукарнях і салонах краси. У семінарі взяли участь наші учні за професією «Перукар (перукар-модельєр) і майстри перукарень міста Краматорська. Технолог за трьома напрямками брендів jNOVA, ISMIDA, Naivy professional, майстер нігтьового сервісу, Brow-artist і колорист Тетяна Шереметова представила учасникам семінару косметику Acme- Professional.

    За підсумками семінару всі учасники отримали сертифікати.

     Під час тематичної лінійки 6 листопада члени гуртка «Стриж» ознайомили учнів Центру та педагогів зі специфікою своєї  професії і продемонстрували ролик під назвою «Біль перукаря», у якому в жартівливій формі показали справжні будні перукаря, тонкощі спілкування з «важкими» клієнтами, які хочуть «тільки чолочку підстригти…»

    Протягом тижня  проводився конкурс професійної  майстерності серед учнів 1 та 2 курсу груп перукарів  під назвою «Від перших кроків до вершин професіоналізму». Конкурсна програма складалася з теоретичної та практичної частини. У конкурсі взяли участь 2 команди -"Шпилька" та "Зажим". Команди змагалися у 6 номінаціях: «Візитна картка», «Домашнє завдання», «Ти - мені, я – тобі», «Так або ні», «Музична пауза». Учасники показали свої знання з історії  зачіски, перукарської справи, техніки безпеки. 

   Практичне завдання полягало у виконанні історичної зачіски з використанням сучасних технологій. При виконанні завдання враховувалися креативність, організація робочого місця, раціональне використання стайлінгу і декору. Під час конкурсу учні продемонстрували не тільки знання з професії, але й почуття гумору.

   За підсумками конкурсу грамотами за креативність у роботі були нагороджені учні груп ПР-16 Недвига Карина і ПР-17 Голубова Аліна. Конкурс запам’ятався гостям, журі та учасникам своєю фантастичною та святковою атмосферою.

         Приймаючи участь у тижні перукарської справи, в учнів розвивалися навички групової роботи й особистого внеску в здійснення кінцевого результату.

Бажаємо подальших успіхів в отриманні обраної професії!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (16.11.2017)
Просмотров: 461 | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика