Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Вдосконалення професійної діяльності викладача

Методична робота, як засіб вдосконалення професійної діяльності викладача     

   

    Поряд  з освітнім процесом в ЗП(ПТ)О невід´ємною частиною є методична робота педагогічних працівників.

         Так, 11 січня 2018р. під час зимових канікул в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», згідно плану роботи відбулося засідання Школи  викладача з методичними порадами «Вироби свій стиль викладання».

         Викладачі дуже зацікавлено слухали доповідь викладача математики Котенко Т.М. за темою : «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики на основі впровадження інтерактивних методів навчання», яка зупинилася на найактуальніших  питаннях особливостях викладання предмету, зацікавленості учнів до його вивчення, використання інноваційних та комп´ютерних технологій, проблемного навчання, що спонукає учнів до інтелектуального розвитку особистості, розвитку логічного мислення, просторового уявлення, формування вміння встановлювати причинно-наслідкові зв´язки.

    Не залишив байдужими і виступ викладача спеціальних предметів зварювального виробництва  Онищенко С.Я., який поділився досвідом роботи  за темою: «Проблеми і методи трудового виховання учнів в професійно-технічних закладах». Зокрема було відмічено застосування знань з предметів професійно-теоретичної  підготовки при проходженні виробничої практики та підготовки учнів до захисту дипломних робіт. Викладач поділився досвідом мотивації учнів до створення дипломного проекту та використання набутих знань у своїй професії.

     Також на засіданні Школи  викладача були підведені підсумки готовності плануючої документації викладачів до ІІ семестру 2017-2018н.р. та розглянуті поради до структури та оформлення методичних розробок, що мають подаватись на розгляд до НМЦ ПТО у Донецькій області.

     Засідання Школи викладача пройшло дуже плідно, динамічно, цікаво та спонукало викладачів до подальшої самоосвітньої роботи та самовдосконалення.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.01.2018)
Просмотров: 421 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика