Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1108

Главная » Статьи » Новини та події

ВЧИМО ЗВАРНИКІВ ПО НОВОМУ!

ВЧИМО ЗВАРНИКІВ ПО НОВОМУ!

 

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Краматорський центр професійно-технічної освіти"(ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти») завдяки підтримці Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) у червні 2020 року отримав нове, сучасне обладнання для навчання здобувачів освіти з професій «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах», «Електрогазозварник». В межах грантової підтримки були встановлені 2 віртуальних тренажери – Virtual Welding та Simulator Virtual Welding, а також повітряна очисна вежа MCP16-RC (Nederman). Вартість отриманого обладнання складає майже 4 мільйони гривень. Така підтримка є неоціненною та вкрай важливою для нашого навчального закладу.

Наприкінці 2018 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був відкритий навчально-практичний центр зварювального виробництва, обладнаний сучасними зварювальними постами. Тепер до цього обладнання додались і отримані тренажери, які ще з більшою ефективністю допоможуть педагогічним працівникам Центру організовувати навчально-виробничий процес.

Сучасні віртуальні тренажери з ефектом 3D-візуалізації дозволять майбутнім зварникам у звичному для молоді форматі «віртуальної реальності» засвоїти професійні вміння та навички, досягти вершин професійної майстерності – а отже, надалі вони можуть розраховувати на перспективну та високооплачувану роботу за обраною професією.

Особливістю навчального обладнання є те, що навчання за допомогою тренажерів має рівневу систему. А отже, поки учень не засвоїть навички першого рівня, він не зможе розпочати завдання наступного. Таким чином, кількість повторень може бути необмеженою і врешті решт учень у будь-якому разі засвоїть необхідні вміння. За підсумком навчання учні навчаться азам напівавтоматичного, ручного дугового і аргонового зварювання.

Навчання у форматі віртуальної реальності дозволить учням надалі вправно працювати зі справжнім зварювальним обладнанням та не боятись роботи на виробництві у цехах замовника кадрів, соціального партнера нашого навчального закладу – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод».

З року в рік ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» співпрацює з обласним та Краматорським міським  центрами зайнятості, надаючи послуги з навчання новій професії за скорочений термін. А отже, ці тренажери також будуть задіяні і в перепідготовці незайнятого населення. Використання сучасного обладнання допоможе зрозуміти, що робітнича професія є правильним вибором, засвоївши навички якої чоловіки та жінки зможуть забезпечити собі та своїм сім`ям гідний рівень життя.

Також новітні тренажери є стимулом і для педагогічних працівників. При тому не тільки нашого навчального закладу, а й закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини. Адже на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» майже щороку проходять курси підвищення кваліфікації та стажування майстрів виробничого навчання Донецької області з напряму «Зварювальне виробництво». Саме тому ці тренажери допоможуть і майстрам виробничого навчання підтримувати та розвивати свої професійні навички.

Ми пишаємось тим, що вже з початку 2020-2021 навчального року учні Центру розпочнуть навчання на нових тренажерах. Сподіваємось на те, що новітнє обладнання та усі створені умови для комфортного та якісного навчання стануть стимулом для учнів з кожним днем ставати кращою версією себе і постійно розвиватися у тій професії, яку вони обрали способом свого дорослого життя!

Дякуємо усьому колективу Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) за надану довіру та підтримку не лише нашого навчального закладу, а й усього Східного регіону України. Адже саме зараз у нашому регіоні за їх підтримки покращується рівень життя населення, розвивається бізнес та відновлюється занедбана інфраструктура!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (03.07.2020)
Просмотров: 211 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика