Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

В єдності наша велич!

В єдності наша велич!

 

О, Боже єдиний, здійсни мою мрію,

Не діли нашу землю на західну й східну,

Бо всі ми єдині, усі ми – сім’я,

У всіх нас вона  батьківщина, одна.

 

Україна... Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися й живуть!

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле.

В історії України особливе місце займає день 22 січня. День Соборності та єднання. День, коли збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України — впродовж років, десятиліть, століть... Те, що було провідною зорею для геніїв її духу і що було їхнім непозбутнім болем і тяжкою мукою...

22 січня в державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена низка заходів до цієї визначної події. На урочистій лінійці, яка розпочалася з Гімну України, пригадали урочисте проголошення на Софійській площі Києва у 1919 році Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Здобувачам освіти були представлені відеоролики: «Свято єднання», «Не стидайся, то твоя земля», проведено історичний репортаж «Єднаймося, брати». У читальному залі бібліотеки Центру до Дня Соборності України відкрилась книжкова виставка «Великий день єднання».

В навчальних групах були проведені виховні години «Наша сила в єдності», «Україна - єдина країна». Команда нашого навчального закладу «Патріоти» взяла участь в обласному заході «Інтелектуальна гра», де здобувачі освіти посіли 1 місце. Викладач ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Отоса І.О. взяла участь в обласному вебінарі «Ідея соборності України: минуле, сучасне, майбутнє». У гуртожитку навчального закладу було проведено вікторину «В єдності сила народу». Також здобувачі освіти нашого навчального закладу взяли участь у міському заході «Свічка пам’яті загиблим кіборгам», що проходив на площі Миру.

Ми живемо у вільній, незалежній країні, але зовсім недалеко від нас, наші співвітчизники й досі виборюють нашу свободу і незалежність. Події, що нині відбуваються в нашій державі, не залишають байдужими жодного з нас, викликають тривогу і занепокоєння.

Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. І лише разом в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (23.01.2020)
Просмотров: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика