Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

УСВІДОМЛЕННЯ СВОЇХ ПРАВ – НЕОБХІДНА УМОВА СУЧАСНОСТІ

УСВІДОМЛЕННЯ СВОЇХ ПРАВ – НЕОБХІДНА УМОВА СУЧАСНОСТІ

 

Щороку в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, під час якого проводяться заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури населення, а також інформованості про його конституційні права і обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

У Краматорському центрі професійно-технічної освіти тиждень права проводився з 10 по 14 грудня. В рамках, якого було проведено тематичну лінійку, де було продемонстровано відеоролик «Права в моєму житті», знятий самими учнями Центру; виставка стіннівок «Основні права, свободи та обов’язки громадян України»; відбулась зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції в Донецькій області з лекцією до дня Всеукраїнського тижня права.

Серед учнів І курсу відбулась інтелектуально-розважальна гра «Європа – наш спільний дім», за підсумками якої було нагороджено переможців грамотами та солодкими призами.

14 грудня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Донецькій області були підведені підсумки обласного конкурсу творчих робіт «Сам собі правозахисник» серед учнів, де в номінації «Відеролик» учні груп ССП-16, ОПО-16 Павленко Максим та Науменко Дмитро посіли почесне ІІ місце зі своєю роботою «Я-правозахисник»

Сучасний світ неможливо уявити без прав людини на свободу, рівність, справедливість, які носять універсальний характер і є необхідними умовами життя людини у цивілізованому суспільстві та мають бути безумовно визнані і охоронювані державою.

Гарантії прав та свобод людини і громадянина – це передбачена Конституцією України та законами держави система правових норм, організаційних засобів і способів, умов і вимог, за допомогою яких здійснюються охорона та захист прав, свобод і законних інтересів людини та громадянина.

 

Права і свободи людини – це можливості необхідні їй для існування і розвитку.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.12.2018)
Просмотров: 268 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика