Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Урок духовності

Урок духовності

       Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист — це найперший обов’язок народів.

         Для українців такою землею є Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків.

        14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа. Покрова Пресвятої Богородиці також козацьке свято, свято наших мужніх воїнів - День захисника України.

        18 жовтня 2016 року учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відвідали урок духовності «Покрова пресвятої Богородиці - наша історія та традиція», який проходив у музеї історії м. Краматорськ.

        Молодь з цікавістю дізналась про традиції та обряди цього свята. Занурившись в атмосферу козацтва, дізнались про таємницю посвячення у козаки.

        З захопленням та піднесенням милувались діти вишитими іконами та традиційними українськими рушниками.

        Також учні мали змогу познайомитись з роботами колишнього співробітника нашого Центру, нині покійного, Ігоря Володимировича Граченко, які зайняли достойне місце в історії нашого міста.

            Сьогодні свято Покрови стає найбільшим святом для усього українського народу, як символ віри в Бога, в наш народ, в наше військо, наші традиції.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (20.10.2016)
Просмотров: 576 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика