Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Урочисте відкриття навчально-практичного центру

Урочисте відкриття навчально-практичного центру

 

Насичений подіями рік добігає кінця. І саме кінець року став знаменним в історії Державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 206 від 27.02.2018 року «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2018 році», 19 грудня 2018 року з метою оновлення матеріально-технічної бази, сприянню якісної підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб економіки та сучасного ринку праці у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був відкритий навчально-практичний центр з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», «Електрогазозварник».

В цей день зранку в Краматорському Центрі панувала тепла, святкова, урочиста атмосфера, адже відкриття навчально-практичного центру - це найбажаніший та довгоочікуваний проект як для учнів, так і для всього педагогічного колективу навчального закладу. На відкриття були запрошені гості: начальник відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Глазков Д.Г., заступник головного зварника ПрАТ НКМЗ Мерзляков А.Є., директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Е.В. та провідні спеціалісти ТОВ «Фроніус - Україна».

Запрошених гостинно, за українською традицією, духмяним короваєм та теплими словами зустрічали учениці навчального Центру.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася в.о. директора  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Д.С. Александрова. Вона зазначила: «Підготовка навчально-практичного центру тривала майже 6 місяців. Для навчальних лабораторій придбали 16 нових зварювальних апаратів, які дозволять учням опанувати різні види зварювання - аргонове, напівавтоматичне та ручне дугове зварювання покритим електродом.

Також у майстерні передбачили усі умови для безпечної роботи з приладами. Водночас для учнів перших курсів є тренажери-симулятори, які відтворюють електрозварювальний процес.

Загалом у центр інвестували майже 2 млн.300 тис. гривень, всі кошти державного бюджету.

Планується, що у навчально-практичному центрі проходитимуть підвищення кваліфікації профільні майстри та викладачі інших закладів професійно-технічної освіти області. Також організують професійно-практичне навчання незайнятого населення».

Представники компанії ТОВ «Фроніус – Україна» ознайомили всіх присутніх з сучасним обладнанням, на якому будуть відточувати свою майстерність майбутні зварники, начальник відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Глазков Д.Г. зазначив що, навчально-практичний центр дозволить значно підвищити якість професійної підготовки здобувачів освіти, здійснювати перепідготовку незайнятого населення, проводити навчання за модульними програмами.

На базі центру буде організовано стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-практичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. З нагоди відкриття центру до присутніх звернувся директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Е.В.: «Сучасна галузь зварювального виробництва – одна з найбільш перспективних та затребуваних на ринку праці, оскільки без зварювання не обходиться практично жодне виробництво. Саме тому для забезпечення високопрофесійними фахівцями зварювального виробництва в Донецькій області на базі державного професійно-технічного  навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» сьогодні відкривається навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», «Електрогазозварник».

Заступник головного зварника ПрАТ НКМЗ - Мерзляков А.Є. додав, що такі центри дозволяють налагодити ефективний зв’язок між підприємствами, виробниками та навчальними закладами, що сприяє впровадженню технологічних інновацій у навчальний процес та виробництво.

Викладач спецдисциплін зварювального виробництва, заслужений вчитель України, Відмінник освіти, нагороджений почесним знаком Макаренко, Онищенко С.Я. розповів про важливість та необхідність такого сучасного обладнання.

Потім всі були запрошені у майстерню, де гостей зустрічали Святий Миколай та учні Центру зі словами привітання. Урочисто відкрили навчально-практичний Центр в.о. директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Александрова Д.С. та начальник відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки у Донецької облдержадміністрації Глазков Д.Г.

Після теплих слів всі присутні змогли побачити нове обладнання в дії.

Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», педагогічний колектив, учні та батьки висловлюють велику подяку Міністерству освіти і науки України за виділені кошти для відкриття такого необхідного, сучасного навчально-практичного центру, оновлення матеріально-технічної бази, для підготовки висококваліфікованих робітників, затребуваних на сучасному ринку праці.

 

Адміністрація, педагогічний колектив та учні  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вітають всіх з Днем Святого Миколая, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.12.2018)
Просмотров: 488 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика