Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

УКРАЇНСЬКА МРІЯ

УКРАЇНСЬКА МРІЯ

     «Акт злуки»  був публічно оприлюднений  22-го січня 1919-го року в Київській столиці на Софійській площі, втіливши споконвічне прагнення українського народу до свободи і незалежності, народ України ніколи не втрачав надію на свою мрію – побудову власної держави.

     22-е січня 1990-го року. Мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

     У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» напередодні свята проходили просвітницькі заходи, спрямовані на формування  в учнівській молоді гордості за героїчне минуле українського народу, любові до національної символіки.

     Так 17 січня викладач історії Каракулов С.С. з учнями групи ОПО-15 підготували тематичну лінійку, присвячену історичним подіям створення Єдиної України.

     Бібліотекар Гончарова І.В. підготувала в бібліотеці Центру виставку творів, періодичних видань присвячених історії національно-визвольного руху в Україні на початку XX століття, видатним діячам Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

   Протягом тижня майстрами виробничого навчання класними керівниками було проведено з учнями тематичні виховні години, присвячені відзначенню Дня Соборності України.

     Свято української єдності надихнуло наших учнів та їх наставників на творчість, так у бібліотеці Центру 20 січня відбулась виставка творчих робіт, присвячених національній символіці України.

     На сьогодні об`єднання навколо національної єдності стає на часі, як ніколи раніше.

 

     Колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вітає колег, учнів та батьків з Днем Соборності України, Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших пращурів! 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (20.01.2017)
Просмотров: 485 | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика