Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

«Україна – це територія гідності і свободи»

«Україна – це територія гідності і свободи»

 

Такими нас зробила не одна, а дві революції — Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це справді, як було сказано у назві фільму про Євромайдан, була «Зима, що нас змінила».

Національна гідність є похідним поняттям від поняття особистісної гідності. Отже, українська Єврореволюція може з повним правом кваліфікуватись як Революція гідності нації та її громадян.

В Краматорському центрі професійно-технічної освіти з нагоди «Революції гідності» було проведено заходи: тематична лінійка, вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання; тематична виставка в бібліотеці та виховні години в групах, взято участь у міському заході з вшанування пам’яті загиблих на Майдані та на Сході України.

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

Українська земля полита потом і кров’ю сотень поколінь наших працелюбних і героїчних предків, які зберегли для нас нашу солов’їну мову, а нас самих наділили веселою вдачею, співучістю, працьовитістю та високою мораллю.

 

Україна – сильна і могутня!

Береже нехай Її Господь.

В Неї світле і святе майбутнє,

Українським серцем є народ.

Б’ється вільно українське серце,

Усім бідам, ворогам на зло

Знайде сили і не розірветься,

Якби гірко й тяжко не було.

І нехай на світі кожен знає,

Чують всі, дорослі і малі,

Українське серце не вмирає

Буде вічно битись на землі!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (22.11.2019)
Просмотров: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика