Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1131

Главная » Статьи » Новини та події

Удосконалення фахової майстерності майстрів виробничого навчання

Удосконалення фахової майстерності майстрів виробничого навчання

Атестація педагогічних працівників проводиться з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, росту майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, з метою забезпечення  ефективності освітнього процесу. Підвищення атестації педагогічних працівників є дієвим фактором зростання якості освіти в регіоні.

19 лютого 2021 року  завершили стажування майстри виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» із закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької та Луганської  області. В період проходження  стажування,  відповідно до програми складеної з урахуванням сучасних вимог до професії, навчання складалося з теоретичного та практичного модулів.

Практичні навички здобувачі відпрацьовували на базі навчально-практичного центру з професій «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах», «Зварник», «Електрогазозварник» ДПТНЗ ««Краматорський центр професійно-технічної освіти». Майстри виробничого навчання використовуючи Virtual Welding симулятор зварювання з гнучкими можливостями налаштування,  проходили навчальні модулі, щоб ефективно та безпечно вдосконалювати свої навички. Тренажер Virtual Welding дає змогу вивчати зварювальні процеси крок за кроком за допомогою індивідуальних вправ, щоб поступово розвинути технічну навичку правильного вибору параметрів. Споряджені в шолом і рукавички, зі зварювальним пальником у руках, майстри виконують віртуальне зварювання різноманітних деталей, не стикаючись із обмеженнями через використання запобіжних пристроїв або відсутність зварювального обладнання. Також майстри виконували зварювання на сучасних зварювальних мультисистемах TRANSTEEL 2700 для механізованого дугового зварювання MIG/MAG, MMA і TIG.  Відмінною особливістю даних напівавтоматів є всі необхідні режими при налаштуванні всього 3х ключових параметрів та спеціального режиму для зварювання різних видів сталей.

На завершення стажування учасники отримали свідоцтва про проходження стажування встановленого зразка.

          

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.02.2021)
Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика