Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Участь ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» у міжнародному конкурсі WorldSkills Ukraine-2019

Участь ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» у міжнародному конкурсі WorldSkills Ukraine-2019

 

WorldSkill – це міжнародна некомерційна асоціація, метою якої є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризації робітничих професій, яка вже багато років проводить Всеукраїнський конкурс професійної майстерності за компетенціями «Зварювальне виробництво» та «Слюсарні роботи».

В цьому році  від ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» взяли участь у регіональному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE-2019» за компетенцією «Слюсарні та зварювальні роботи», який проходив у м. Маріуполь з 13 по15 листопада 2019 року здобувачі освіти групи ССП-17  Козирєв Михайло і групи ЕГС-19 Рознов Олександр.

Представників ЗП(ПТ)О в спорткомплексі «Іллічівець» ознайомили з етапами конкурсу з зварювальних та слюсарних робіт, з професійними робочими місцями зварників і слюсарів.         Також була представлена виставка обладнання для ручного, напівавтоматичного та автоматичного зварювання, багато плакатів і вивісок за професіями.

В перший день організатори ознайомили учасників з конкурсними завданнями, обладнанням, провели інструктажі з техніки безпеки.

На другий день здобувачі освіти нашого Центру виконували конкурсні завдання: Козирєв Михайло працював у компетенції «Слюсарні роботи». Рознов Олександр у компетенції «Зварювальні роботи» отримав завдання з наступних модулів: «дугове зварювання металевим плавким електродом в активних газах» та «ручне дугове зварювання покритим електродом з видами швів», також «зварювання стикових з’єднань пластин у вертикальному положенні». Обидва учасника з гідністю впоралися із завданнями.

За участь у регіональному відборі Козирєв Михайло і Рознов Олександр були нагороджені дипломами за підписом заступника міністра освіти і науки України Петра Коржевського. Ми пишаємося нашими майбутніми спеціалістами, які відстоювали честь та гідність нашого Центру і бажаємо їм успіхів та творчого натхнення!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.11.2019)
Просмотров: 624 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика