Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

ТВОРЧІСТЬ – НЕВІД`ЄМНА СКЛАДОВА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ!

ТВОРЧІСТЬ – НЕВІД`ЄМНА СКЛАДОВА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ!

 

Якщо твоя робота говорить за себе, не перебивай її.

Генрі Кайзер

 

З року в рік навчання у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» супроводжується роботою творчих гуртків за інтересами. Завдяки різноманітності діючих гуртків кожен учень може знайти собі діяльність, що відображатиме його внутрішні бажання та прагнення.

Доброю традицією учнів та педагогів нашого навчального закладу є підведення творчих підсумків у найбільш насичену та сповнену сподівань пору року – навесні. І чудово, що вже багато років поспіль ми можемо ділитися своїми творчими здобутками на таких вагомих конкурсах, як виставка-конкурс науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA» та огляд-конкурс з декоративно-прикладної та фототворчості.

Так, 16 березня 2021 року до ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» завітало свято творчості, на виставці якого було представлено безліч цікавих, неординарних та яскравих робіт.

Машинобудівний профіль навчального Центру продемонстрували такі роботи, як мангали, чудо-лопата, флюгер, модель зварювального посту, діюча модель «Сушарка для електродів» та багато інших.

Творчість учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» представили витончені пастижерні вироби, які мали цілком реальне призначення.

Учні з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» на огляд журі надали корисні календарі на 2021 рік, в яких відобразили не тільки кожен день року, а й змалювали красу та велич рідного навчального закладу.

 

Кухарі-кондитери також попрацювали «від душі», оформивши велику композицію під назвою «Весільний обряд». Тут і весільний каравай, і звичні з давніх давен «шишки» для частування та вдяки любим гостям, і весільні рушники – все у найкращих українських традиціях!

Окрім того, було представлено безліч робіт з бісеру, в`язаних виробів, вишитих картин, композицій з солоного тіста, аплікацій та ін.

Окремої уваги також заслуговує фотовиставка «Скарби України», на якій учні та педагоги Центру продемонстрували своє бачення рідного краю та серця машинобудівного регіону – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод».

На жаль, через карантинні обмеження, що наразі діють на Донеччині, учні не мали змоги самі представити свої роботи. Та здавалось, що кожна робота й справді говорить сама за себе…

З метою дотримання усіх карантинних обмежень та недопущення розповсюдження захворюваності на COVID-19 від організаторів виставок-конкурсів ПК «Юність» з робочим візитом до закладу завітав один представник, а саме методист відділу декоративно-прикладної і технічної творчості Дмитро Анатолійович Денисенко. Він зазначив високий рівень творчих робіт та зацікавився техніками і методиками виконання кожної з них. Також за підсумками свого візиту Дмитро Анатолійович відібрав експонати для представлення їх у ІІІ обласному етапі Конкурсу.

Сподіваємось, що завершальний, ІІІ етап Конкурсу пройде у звичних для всіх умовах і учні зможуть прийняти безпосередню участь у представленні своїх творчих здобутків!

 

Ми щиро впевнені в тому, що виховати справжніх професіоналів своєї справи можливо виключно в тому випадку, якщо приділяти увагу не лише засвоєнню теоретичних та практичних професійних навичок, а й розвивати творчий світогляд кожного учня. Ця робота в першу чергу спрямована на те, щоб учні до будь-яких ситуацій, як робочих, так і життєвих, вчилися підходити креативно та у жодному разі не втрачали контроль над власним життям!

        

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (17.03.2021)
Просмотров: 63 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика