Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Творчий потенціал молоді-основа професійного зростання

Творчий потенціал молоді-основа професійного зростання

Сучасний соціально-економічний розвиток суспільства ставить нові завдання перед освітньою галуззю стосовно підготовки такого фахівця, який здатний адекватно реагувати на підвищення вимог до виконання професійної діяльності. Це потребує від особистості виявлення самостійності у здійсненні дій, відповідальності за прийняті рішення, готовності до неперервного професійного вдосконалення, яке супроводжується вивільненням її творчого потенціалу.

У зв’язку з цим творчий колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» щорічно бере активну участь виставці-конкурсі науково-технічної, декоративно-прикладної та фототворчості. 13 березня 2019 року відбувся ІІ етап виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», а також ІІ етап обласного огляду-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості професійно-технічних навчальних закладів у 2018-2019 навчальному році, що пройшов на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище».

Свої творчі роботи на конкурсі представили учні та викладачі 5 професійно-технічних навчальних закладів міста Краматорська. Проте виставкова експозиція Краматорського центру професійно-технічної освіти була найбільшою. Це вироби різного призначення, виготовлені з різноманітних матеріалів: діючі моделі та пристосування для зварювального та токарного виробництва, дивовижні постижерні вироби, картини, вишиті бісером та намальовані олійними фарбами, ляльки-мотанки, композиція до Великодня, витинанки, картини зі штучних матеріалів, декоративні тарелі, корзини, плетені з газети та оздоблені в техніці декупажу, цікаві фотороботи тощо.

На заході були присутні учні та педагоги - автори робіт, що експонувалися. Вони мали змогу розповісти про свій творчий досвід, натхнення та поділитися планами на майбутнє.

Опановувати премудрості творчої майстерності учням Центру допомагає колектив досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання, бо технічна творчість є одним із засобів формування професійної майстерності учнів, створює умови для розвитку їх технічного мислення, а також сприяє придбанню досвіду технічної творчої діяльності, що надзвичайно важливо для майбутнього робітника.

Усі ці вироби викликали велике зацікавлення у глядачів виставки. Організатори виставки-конкурсу, працівники ПМ «Юність», висловили своє щире захоплення творчістю учнів та педагогів Центру та  відібрали більшість наших експонатів для участі в ІІІ обласному етапі Конкурсу, який пройде 11 квітня 2019 року у ПК НКМЗ.

Дякуємо всім учням та педагогам Центру, хто доклав зусилля та натхнення для створення експонатів цієї виставки. Бажаємо вам творчого натхнення та нових виставок усім учням та педагогам. Такі проекти необхідні, щоб розказати майбутнім фахівцям про різноманіття виробничих професій.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (17.03.2019)
Просмотров: 248 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика