Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Трагедія, яка увійшла в століття

Трагедія, яка увійшла в століття

Я заздрю всім, у кого є слова.

Немає в мене слів. Розстріляні до слова.

Мовчання тяжко душу залива.

Ословленість - дурна і випадкова.

Я заздрю всім, до кого лине звук,-

Лічильник Гейгера пищить так потойбічне.

На кожній арфі чистить дзьоба крук

й «Never more» кує мені стоїчно...

Іван Драч «Чорнобильська мадонна»

 

        Історія людства схожа на коштовну скарбницю, сповнену таємниць, радощів, спокою. Але іноді чаша людського серця переливається краплинами болю від надзвичайних, глобальних трагедій, що залишили свій невгамовний відбиток в історії людства.

    32 роки тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, яка не має аналогів впродовж всієї історії техногенних катастроф. Вона завдала невиліковної рани українському народу.   Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

     Для сучасної молоді, Чорнобильська катастрофа, є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.

    В державному професійно-технічному навчальному закладі  «Краматорський центр професійно-технічної освіти» 25.04.2018 та 26.04.2018 року було проведено низку заходів, присвячених Чорнобильській трагедії.

     Зранку 25.04.2018 року була проведена урочиста лінійка. Учні розповіли підготовлену інформацію на тему  «Чорнобиль – зона відчудження», читали поетичні твори про Чорнобиль, переглянули документальний фільм «Не повторіть Чорнобиль!». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в цій страшній трагедії. В бібліотеці була підготовлена виставка «Мій біль, Чорнобиль», проведений виховний захід «А думалось, що атом той слухняний».

   26.04.2018року  був проведений масштабний захід «Трагедія, яка увійшла в століття». Науковий співробітник музею історії м. Краматорська,

      Бублей І.Г. розповіла про причини і наслідки цієї трагедії, учасник ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, член спілки Чорнобильців м. Краматорська, Панібратченко В. А. згадав страшні хвилини і дні після катастрофи, розповів, як рятівники намагалися приборкати велетенське полум’я та наслідки пожежі, закликав учнів бути пильними в усіх справах, дбати про життя людей, екологію навколишнього середовища.

       Проводячи заходи, присвячені 32–й річниці Чорнобильської трагедії, педагоги  намагалися пробудити в учнів чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

     Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

     Чорнобиль - це чорна стрічка в історії нашої держави. Ми ніколи не повинні забувати цю трагедію, заради майбутнього.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.04.2018)
Просмотров: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика