Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Тиждень «Операторів з обробки інформації та програмного забезпечення».

Тиждень «Операторів з обробки інформації та  програмного забезпечення».

 

З 10 по 14 лютого 2020 року  під девізом: «Немає нічого сильнішого за знання, воно завжди і в усьому переважає…Складається знання  із дрібних крихт щоденного досвіду»  пройшов тиждень «Операторів з обробки інформації та  програмного забезпечення».

Ми знаємо, що оператори з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфіковані робітники, які вміють не тільки працювати з офісними додатками, текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями, а й є технічними фахівцями в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

В понеділок відкрили тиждень учні групи ОПО-18. Урок теоретичного навчання «Проектування та верстка веб-сторінок» проводила викладач Фурманова О.В. Відкритий урок допоміг учням засвоїти факти та основні ідеї проектування та верстки веб-сайту; формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти, забезпечувати диференційований підхід, встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями; формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, уміння вчитися. Олена Василівна провела урок  високому рівні, учні та гості були зацікавлені темою уроку та викладеним матеріалом, методами навчання та цікавими фактами.

На лінійці, присвяченій тижню «Операторів з обробки інформації та програмного забезпечення», учні розповіли про історію виникнення професії, показали фільм та цікаві факти з життя операторів, робочі місця, де чекають нашу молодь. Також учні підготували виставку стіннівок про свою професію. Тут були і гумористичні газети і історичні факти. До виставки доклали зусиль учні всіх курсів, разом з викладачами та майстрами.

Урок-гру під назвою «Креативний підхід» провела майстер виробничого навчання Калабухова Т.М. Учні поділилися на команду хлопчиків та дівчат.       Вони  змагалися один з одним у виконанні завдань, в результаті перемогла команда дівчат, хоча змагання були дуже важкими. Всі учасники отримали солодкі призи та грамоти.

В четвер пройшов конкурс профмайстерності серед учнів 1-3 курсів, який тривав три години. Всі учасники виконували завдання з великим ентузіазмом. Вирішували проблему, думали над наочною агітацією, проявляли логічне мислення.  Перше місце посів учень групи ОПО-17 Зозенко Олександр, друге - учениця групи ОПО-18 Солод Катерина, третє - учениця групи ОПО-18 Пономарьова Єлизавета. Всі учасники  залишилися задоволеними, з цінними призами!

Наприкінці тижня викладач Бережнов А.Є. провів відкритий урок за темою «Робота зі списками». Списки надають можливості, які спрощують керування та аналіз груп споріднених даних. Визначивши діапазон як список, можна керувати даними в цьому списку та аналізувати їх, незалежно від інших даних поза межами списку. Наприклад, використовуючи лише дані у списку, можна фільтрувати стовпці, додавати рядок підсумків і навіть створювати звіти зведених таблиць. Учні на одному диханні слухали викладача і розвивали між собою тему уроку, розкривали глибокі аспекти, вони були зацікавлені розповіддю. Урок пройшов цікаво, вдало і незвично!

Такі тижні допомагають ще більше згуртуватися учням з викладачами і майстрами, загальна атмосфера відповідальності за свою справу покращує настрій і робить наше навчання цікавіше і багатше!

Ми бажаємо всім успіхів та творчої наснаги!!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.02.2020)
Просмотров: 228 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика