Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Тиждень охорони праці в Краматорському центрі ПТО

Тиждень охорони праці в Краматорському центрі ПТО

Щороку 28 квітня з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві в усьому світі відзначається Всесвітній день охорони праці. Цього року він проходить під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього».

Традиційно День охорони праці відзначають і у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Цього року Тиждень охорони праці в нашому навчальному закладі був проведений з 22 по 26 квітня під загальним девізом: «Захищене і здорове покоління».

Тиждень був відкритий тематичною лінійкою, присвяченою Дню охорони праці. Під час лінійки учні ознайомилися з історією, основними законодавчими актами з охорони праці, переглянули відео про правила техніки безпеки на робочому місці та в навчальному закладі.

 

Класні керівники груп, майстри виробничого навчання  протягом  всього Тижня проводили бесіди та виховні години, оновлювали куточки з охорони праці.

Протягом тижня  адміністрацією Центру перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці в Центрі, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, виконання положень розділу з охорони праці колектив­ного договору тощо.

У рамках Тижня охорони праці учні підготували тематичні плакати та газети.

Наш навчальний заклад відвідала експерт з охорони праці Краматорського відділення Фонду соціального страхування України Меліхова Владислава Миколаївна, яка повідомила про зміни у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків.

Тиждень охорони праці мав за мету привернення уваги учнів та працівників ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» до питань з дотримання вимог законодавства з охорони праці, електробезпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі та побуті.

Проведені протягом Тижня охорони праці заходи підкреслили необхідність створення безпечних та здорових умов праці для формування захищеного та здорового покоління – запоруки сильної та стабільної держави.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.05.2019)
Просмотров: 226 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика