Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Тернистий шлях до професійного становлення

Тернистий шлях до професійного становлення

 

    Перший місяць найбільш теплої пори року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» завжди є насиченим та емоційним, оскільки знаменує собою випуск чергового покоління висококваліфікованих та конкурентоспроможних робітників, які впродовж тривалого часу виховувались та навчались під пильним наглядом та чуйним супроводом педагогічних працівників.

    В період з 27 по 29 червня 2017 року свою професійну компетентність підтверджували учні випускних груп СР-14, СШП-14, ССП-14 та ЕГС-16.

 

    27 червня право називатись соціальним робітником, молодшою медичною сестрою з догляду за хворими, підтвердили 21 випускниця, які на державній кваліфікаційній атестації представили дипломні роботи одразу з двох професій. Голова комісії, інспектор Територіального центру соціального обслуговування м. Краматорська, Магда О.Є.  наприкінці захисту відмітила високий рівень професійної підготовки наших випускниць та побажала їм подальшого професійного розвитку.

      Випускники професії «Верстатник широкого профілю» також гідно захистили свої дипломні проекти, а голова комісії – заступник начальника ВРП і УЗ ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Березовський Е.А. високо оцінив рівень засвоєння навчальної програми, професійної компетенції, набутих за час навчання та ступінь підготовленості учнів до виробничої діяльності на базовому підприємстві навчального закладу.

    29 червня рівень професійної компетентності підтвердили учні з професій «Слюсар із складання м/к, електрогазозварник», та «Електрогазозварник». В цьому році більшість учнів підготували дипломні проекти, присвячені формуванню здорового способу життя та розвитку фізичної витривалості, – тренажери для тренування м’язів животу, розтяжки м’язів ніг, рук та ін. Також учні груп виготовили різні види підставок для банерів, фліпчарт і т.д. Однак окремої уваги заслуговував дипломний проект учня гр. ЕГС-16 Єрмакова Я., який підготував стенд діючого зварювального тренажеру інвектора, призначений для підготовки зварників при вивченні теми «Джерела живлення зварювальної дуги». Як зазначив голова комісій – заступник головного зварника ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Мерзляков А.Є., учні цих груп продемонстрували гідні знання у питаннях спецтехнології, креслення, матеріалознавства, а також довели, що вони вправно можуть застосовувати свої теоретичні знання у виробничій діяльності.

       Усі розроблені діючі моделі та тренажери випускники Центру після захисту подарували навчальному закладу задля зміцнення матеріально-технічної бази спортивної зали та навчальних кабінетів Центру.

 

   30 червня 2017 року пройшло урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників випускникам ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Більшість випускників машинобудівного профілю розпочнуть свою трудову діяльність на ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», а випускниці соціально-побутового профілю поповнять професійні лави дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста та області.

      Шлях професійного становлення молодого покоління завжди був нелегким та тернистим, однак наші випускники своїм прикладом доказують, що окрім труднощів цей шлях наповнений ще й незабутніми враженнями та позитивними емоціями, й веде до досягнення поставлених цілей.

   Адміністрація та весь колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» від щирого серця вітає наших випускників та бажає їм подальшого професійного розвитку, здійснення усіх мрій та бажань, а також сподівається, що кожен випускник, вийшовши з дверей нашого Центру буде з приємними думками згадувати свої роки навчання!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.07.2017)
Просмотров: 429 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика