Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Талановита молодь Центру

Талановита молодь Центру

Талант – то крапля здібностей та море праці

Г.Тютюнник

Вже стало традиційним в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» свято, якого немає в жодному календарі, але для нас воно є особливим, бо вшановує юні обдарування. Так, 13.11.2018 року в актовому залі Центру пройшов щорічний традиційний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Сузір’я талантів». За активної підтримки одногрупників та інженерно-педагогічного колективу навчального закладу талановиті учні груп представили свої яскраві, енергійні, насичені, творчі номери.

Керівники груп разом з учнями творчо підійшли до участі у конкурсі та підготували різножанрові номери, прикрасили сцену. Звучали зворушливі пісні, танцюристи дивували своєю технікою і хореографією, а іскрометний гумор від душі розсмішив увесь зал.

Відкрила огляд-конкурс учениця групи ПР-18, Благодерова Аліна патріотичною піснею «Молода Україна».

Талант і творчість – це неповторна сила!!! На сцені це доводили учні групи ПР-18, які представили запальний танець та гумористичні сценки.

Продовжили дарувати насолоду від мистецтва учні групи ПК-17, які представили музичну композицію, яскраві молодіжні танці і чудовий, ліричний вірш. Бурхливими оплесками дівчат підтримали глядачі в залі.

У кожній дитині закладено творчі начала - вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального. І це довели скромні, але цілеспрямовані учні групи СШП-17, які представили оригінальну гумористичну сценку «Бог студенства», пісню «Сорочка мамина». Хлопці групи СШП-18 від душі повеселили сценкою «А Серьожа молодець». Не зважаючи на те, що це був дебют першокурсників, на сцені вони трималися впевнено і показали справжню акторську майстерність.

Мистецтво не має меж та кордонів. І це довели на сцені учні групи ОПО-18, які представили запальний молодіжний танець, українську сучасну пісню і вірш Тараса Шевченка «Думи».

Хлопці групи ЕГС-18 довели що сміх людський – чудесна штука, показавши гумористичну сценку «Космонавти».

Впродовж всього конкурсу в залі панувала тепла, дружня атмосфера. Глядачі бурхливими оплесками підтримували всіх конкурсантів.

Конкурс оцінювало неупереджене журі складі: в.о. директора навчального центру - Александрова Діана Стефанівна; методист Центру – Мірошниченко Лариса Анатоліївна; старший майстер - Сорочинський Артем Вікторович; соціальний педагог – Пащенко Ганна Миколаївна; керівник фізичного виховання – Смирнов Олександр Михайлович. Всі вони були у захваті від виступу талановитих учнів. Багато теплих слів на їх адресу було сказано в.о. директора Центру Александровою Діаною Стефанівною. Всі групи були відмічені. Підсумком конкурсної програми стали слова ведучої: «Бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки далися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наш навчальний заклад новими талановитими зірочками».

За підсумками журі огляду-конкурсу місця розподілилися наступним чином: І місце - учні групи ПК-17;

ІІ місце - учні групи ПР-18;

ІІІ місце - учні групи ОПО-18, СШП -17.

У номінації «Театральний жанр» переможцями стали: учні груп СШП-17 зі сценкою «Бог студентства», ЕГС-18 - зі сценкою «Корупціонер», ПР-18 - зі сценкою «Сучасний вчитель», СШП -18 - зі сценкою «Серьожа молодець».

У номінації «Декламація», нагородити грамотою учня групи ОПО-18 Бендеберю Іллю за оригінальне читання вірша «Думи». Всі переможці нагороджені грамотами та солодкими призами.

Від імені усього інженерно-педагогічного колективу адміністрація навчального Центру висловлює слова щирої вдяки організаторам свята творчості, ще раз вітає усіх учасників конкурсної програми та сподівається, що з кожним днем, місяцем та роком творчі таланти учнів будуть лише розвиватися та вдосконалюватися!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.11.2018)
Просмотров: 325 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика