Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Свято писемності та рідної мови

Свято писемності та рідної мови в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

Ти, рідна мово, чиста, як роса,

Цілюща й невичерпна, як криниця.

Святиня наша, гордість і краса,

Ти – розуму народного скарбниця

 

     Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.

      Щорічно в Україні відзначається День української писемності та мови - це свято на честь літописця Нестора, якого возвели в ранг преподобного. Він був послідовником знаменитих Кирила та Мефодія — творців слов'янської писемності.

 

     Українською мовою розмовляє близько 45 мільйонів людей і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу. Мелодійна, ніжна, солов’їна — не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову.

    Відзначати знаменну подію ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» розпочав з урочистої ранкової лінійки, з цікавою вікториною та «солодкими» нагородами за влучні відповіді. Напередодні, як гостинні господарі, учні прикрашали хол стіннівками.

      Група ОПО-17 відвідала виставку рушників і килимів Краматорського історичного музею.

        Кращі знавці рідної мови прийняли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Цей конкурс є уроком і натхненням для учнів та дорослих: викладачів, науковців, письменників, політиків у справі піднесення престижу української мови! Відповідальне ставлення учнів, усвідомлення важливості участі в цей день, творчого святкового настрою та любові до неньки України, надихав конкурсантів на перемогу.

    З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та члени колективу Центру приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 

         Колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»  вітає усіх  зі святом української мови та писемності.

     Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (09.11.2017)
Просмотров: 480 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика