Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Сучасний урок – це твір мистецтва

Сучасний урок – це твір мистецтва 

 

«Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня»

                                                   М. Ебнер-Ешенбах

 

         Сьогодні в освітньому просторі України відбуваються істотні зміни, які обумовлені процесом реформування професійно-технічних навчальних закладів, що відповідають закону України «Про освіту». Це забезпечує системне оновлення змісту та перехід на нову структуру навчання. У викладачів з’являється можливість застосовувати нові активні технології навчання, цінні для кожного учня.

         На сучасному етапі розвитку методики викладання особливої уваги набувають проблеми удосконалення методів навчання, як шляхом поновлення методичних надбань новими методами та прийомами навчання, так і за рахунок модернізації традиційних методів. «Одноманітність у роботі стомлює не лише учня, але й учителя», - говорив Ш. Амонашвілі, тому, саме нестандартні уроки спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, бо вони глибоко зачіпають емоційно-мотиваційну сферу, формують дух змагальності, збуджують творчі сили, розвивають творче мислення, формують мотивацію навчально-пізнавальної та майбутньої професійної діяльності.

          Саме тому актуальним  стало  питання для викладачів Центру про ефективні методи взаємодії викладача та учнів на уроці; про використання навчальних ігор, що відіграють одночасну навчальну, розвиваючу, та виховну функцію, мають велике значення для духовного, емоційного, інтелектуального розвитку підлітка і його фантазії. Для обміну досвідом роботи та з метою визначення ефективних методів навчання педагогічні працівники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» 15 березня 2018 року зібралися на засіданні «Школи викладача».

            У викладачів завжди є вибір, яким чином побудувати свій урок, щоб він не тільки був навчальним, а й цікавим, спонукав до саморозвитку учня. І тільки нам обирати яким чином цього можливо досягти.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.03.2018)
Просмотров: 490 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика