Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Сучасна англійська – вимога часу

Сучасна англійська – вимога часу

     Предметний тиждень має велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює світогляд учнів, але й сприяє розвитку їхньої активності, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

     Традиційно тиждень з англійської мови в професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» розпочався з випуску стіннівок “Welcome to Britain”. Стіннівки були представлені в фойє Центру для перегляду учнями.

     Під час проведення інформаційної лінійки, учні познайомилися з планом заходів на тиждень, розповіли про важливість вивчення англійської мови у сучасному світі та представили сценку «Екзамен з англійської мови».

     Впродовж тижня викладач іноземної мови Бражник Н.Л. провела відкритий урок з англійської мови в гр. ОПО-17 (І курс) за темою «Ukrainian cuisine” («Українська кухня»), на якому представила різні форми і методи роботи на уроці: роботу в групах, складання та інсценування діалогів, розгадування кросвордів.

 

 

     Вікторина “Who knows English well” на кращих знавців англійської мови пройшла серед учнів першого та другого курсів. Учні мали змогу перевірити рівень власних знань з країнознавства та аудіювання. Переможцями стали учні ІІ курсу Друзяка Ю., Шевела В. та учень І курсу Крохмальний Н.

     Завершився тиждень конкурсом на кращій переклад з англійської мови. В якому взяли участь 12 учнів. Найкращі переклади представили учениця І курсу -  Синько Софія та учень ІІ курсу – Пасинок Михайло.

     Учням вручили солодкі призи та грамоти.

     Плануючи тиждень англійської мови, викладачі Бражник Н.Л. та Хитра А.В. намагались, щоб учні всіх груп змогли взяти участь у його проведенні, незалежно від рівня знань англійської мови, пропонуючи їм посильні завдання. Тому учні із задоволенням брали активну участь у різноманітних конкурсах.

     Дякуємо учням Центру за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо високих досягнень у вивченні англійської мови!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.04.2018)
Просмотров: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика