Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Стародавній оберіг

Стародавній оберіг

 

    12 квітня 2017 року учні та викладачі Краматорського центру професійно-технічної освіти прийняли участь у яскравих заходах - обласному очному конкурсі «Країна писанкова» та обласному фестивалі-естафеті «Від писанки до писанки», які проходили у Центрі позашкільної роботи. Ці заходи відбулись завдяки організаторам - департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Донецькому палацу молоді «Юність», зокрема Дмитру Анатолійовичу Денисенко – Народному майстру з традиційних ремесел Донеччини, методисту відділу декоративно-прикладної та технічної творчості Донецького палацу молоді «Юність».

 

     Творчим колективом Краматорського центру ПТО на виставку було представлено «Диво-писанку» висотою понад 1,5 метри, прикрашену водограєм веселих вогників. Оригінальний орнамент писанок не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту, він несе прадавні символи світорозуміння і природи, єднає з традицією минулого. Українська писанка в світі є символом нашого народу.

  Учасники обласного очного конкурсу «Країна писанкова» - викладачі Хитра А.В., Середня А.О. та учень гр. ССП-16 Вовк Богдан розписали писанки, вклавши в свої роботи душу, а в узори – прадавній сенс.

 

   За результатами обласного очного конкурсу «Країна писанкова» творчий колектив Краматорського центру посів третє місце.

   Вітаємо переможців!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (14.04.2017)
Просмотров: 587 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика