Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Спочивайте з миром, наш шановний Вчитель, Наставник, Друг!

9 листопада 2020 року на 67 році життя пішов у вічність люблячий чоловік, турботливий батько, неперевершений викладач, заслужений вчитель України – Онищенко Сергій Якович.

Сергій Якович народився 27 липня 1954 року у м. Тбілісі. У 1980 році закінчив Краматорський індустріальний інститут за спеціальністю «Технологія та обладнання зварювального виробництва».

У 1984 році на посаду майстра виробничого навчання у середнє професійно-технічне училище № 47 прийшов молодий, амбіційний педагог, в очах якого палало яскраве полум`я, яке запалювало серця усіх, хто з ним стикався. Пройшовши тернистий шлях від простого робітника до Заслуженого Вчителя України, своїм прикладом та жагою до знань, прагненням постійно ставати краще та досконаліше Сергій Якович надихнув не одне покоління на великі звершення. Самовідданою працею він прививав молоді та власним колегам любов до робітничих професій. За плечами Сергія Яковича сотні висококваліфікованих, талановитих та цілеспрямованих зварників!

Усе своє свідоме, професійне життя він присвятив кропіткій праці на благо власного міста та усієї держави! Понад 35 років Сергій Якович був серцем та розумом нашого навчального закладу! І ми щиро віримо, що людина жива доти, допоки живе пам`ять про нього у серцях оточуючих! А отже, Сергій Якович ще дуже довго буде серед нас!

Колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким Сергія Яковича! Для кожного з нас смерть Сергія Яковича є непоправною, болючою втратою!

Спочивайте з миром, наш шановний Вчитель, Наставник, Друг!

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (11.11.2020)
Просмотров: 152 | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика