Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Сходами професійної майстерності

Сходами професійної майстерності

 

         Верстатник широкого профілю – найбільш затребувана професія у сфері машинобудування та усіх галузях виробництва. Верстатників можна сміливо порівняти з митцями, адже завдяки роботі за верстатами вони виготовляють справжні витвори мистецтва.

         Задля того, щоб затвердити думки здобувачів освіти про правильність обраного професійного шляху щорічно в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проводяться тематичні тижні, присвячені кожній окремій професії. Так, тиждень з 9 по 13 грудня 2019 року став тижнем популяризації професії «Верстатник широкого профілю». 

         Впродовж тижня була проведена низка заходів, основною метою яких стало підвищення престижності професії «Верстатник широкого профілю», виявлення серед майбутніх кваліфікованих верстатників найбільш обдарованих, та підвищення зацікавленості здобувачів освіти у саморозвитку та вдосконаленні професійних навичок.

         Початок тижня ознаменувала урочиста лінійка, під час якої не лише майбутні верстатники, а й здобувачі усіх інших робочих професій мали змогу ознайомитися з особливостями та умовами навчання та праці верстатників широкого профілю. Окрім того, в рамках тематичного тижня відбулися конкурси стіннівок, кросвордів та конкурс на кращу презентацію професії.

         Однак, найцікавішою та яскравішою подією тижня став конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти – «Кращий за професією». Участь у змаганні взяли представники І та ІІ курсів.

         На першому етапі конкурсанти демонстрували теоретичні знання, адже питання містили в собі перевірку знань зі спецтехнології токарної справи, матеріалознавства, допусків, техніки безпеки та охорони праці.

         Другий етап конкурсу полягав у виконанні практичного завдання, а саме – у виготовленні на універсальному токарно-гвинторізному верстаті (мод. 16К20) деталей різного рівня складності. При оцінці практичного завдання кваліфікована комісія враховувала не лише якість виготовлених зразків, а й умови дотримання геометричних розмірів, технічних вимог креслення, матеріалознавства та техніки безпеки на робочому місці.

         За підсумками конкурсу комісія дійшла наступних висновків. Усі конкурсанти продемонстрували свої вміння, знання та навички на гідному рівні, однак у кожному конкурсі завжди є переможці.

         Так, серед здобувачів освіти І курсу навчання, група СШП-19, призові місця розподілилися наступним чином:

         І місце – Гриньов Максим;

         ІІ місце – Семенюк Едуард, Бєлік Данило;

         ІІІ місце – Смирнов Єгор.

Переможцями конкурсу серед здобувачів освіти ІІ курсу, група СШП-18, стали:

         І місце – Шипош  Артем;

         ІІ місце – Желудько В`ячеслав;

         ІІІ місце – Точилкін Олексій.

         Проведення конкурсу професійної майстерності дало змогу оцінити рівень засвоєння програми і ступінь підготовленості здобувачів освіти до проходження виробничої практики на базовому підприємстві ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Також проведені заходи затвердили те, що наявний у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» парк металообробних верстатів та використання у навчальному процесі сучасних інформаційних технологій дозволяють підготувати висококваліфікованих та конкурентоспроможних робітників.

         Педагогічний колектив навчального закладу бажає здобувачам освіти подальших успіхів у навчанні та підвищенні професійної майстерності з обраної професії «Верстатник широкого профілю».

 

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (17.12.2019)
Просмотров: 135 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика