Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Скажімо насильству НІ!!!

Скажімо насильству НІ!!!

Людина - найвища цінність будь-якої держави. Тому 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Факт відзначення Європейського дня проти торгівлі людьми є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим та проведення превентивної роботи.

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена низка просвітницьких заходів.

З метою проведення інформаційної кампанії проти торгівлі людьми, учні навчального Центру взяли участь у міській ході «Хода за свободу».

В навчальних групах Центру були проведені виховні години «Мій улюблений світ без насильства», «Скажімо насильству НІ!!!!!», соціальним педагогом Центру Пащенко Г.М. було проведено анкетування «Що я знаю про насильство?», викладачем Отосою І.О. був проведений тренінг «Життя без насильства».

Подолання такого негативного явища як насильство можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю.

Сподіваємось, що знання та досвід, отримані в ході проведених заходів, дадуть змогу учням відстоювати свої права, досягати поставленої мети, не залишатися осторонь проявів агресії, несправедливості та приниження.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (22.10.2018)
Просмотров: 346 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика