Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Шляхи формування професійної компетенції

Шляхи формування професійної компетенції

     Формування професійної компетенції майбутніх кваліфікованих робітників є основним завданням професійної освіти. Саме цій проблемі було присвячено засідання Круглого столу старших майстрів ЗП(ПТ)О, яке було проведено 19 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

       У засіданні взяли участь завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Долініна Т.І. та старші майстри професійно-технічних навчальних закладів Донецької області.

        Під час засідання розглядались питання організації виробничого навчання в умовах навчальних майстерень, шляхи та проблеми створення навчально-практичних центрів, організація виробничого навчання на виробництві, методика проведення уроків виробничого навчання як фактор формування професійної компетенції майбутніх робітників.

 

       Гостем Круглого столу був співробітник фірми ООО «Самміт» Курманчук Олександр, який представив новинки зварювального обладнання фірми Kemppi, що є світовим лідером у галузі зварювальних технологій та зварювального обладнання.

         Практичною частиною семінару став майстер-клас з виконання зварювальних робіт на представленому обладнанні фірми Kemppi. Роботи виконувалися представниками фірми та майстрами виробничого навчання Центру. Учасники семінару були у захваті від новітнього обладнання та його можливостей.

            Усі учасники Круглого столу висловлюють подяку працівникам НМЦ ПТО за якісно підготовлений та змістовний захід.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.04.2018)
Просмотров: 561 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика